Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék apukám névnapjára?

Mit vehetnék apukám névnapjára?

Figyelt kérdés
Olyan melója van, hogy szinte egész nap a kocsijába ül, otthon általába a kertben van, és mindig csinál valamit, vagy a sz.gépén csinál valmait.. szal valamit az íróasztalára.. de mit? Vagy a kocsijába. Igazából annyira nem tudom.. szinte neki is mindene megvan, ráadásul már sok mindent lelőttem. Hálás lennék valami ötletért! (amúgy 40-en túl van)
2008. júl. 13. 00:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah, és DVD, könyv, CD meg ilyenek kilőve, mindent letölti, olvasni meg nem szeret.
2008. júl. 13. 00:07
 2/9 anonim válasza:
100%

Ha sok filmet/zenét tölt,akkor vehetnél neki DVD/CD tartót v. állványt,ahová el tudná pakolni a lemezeket.

Az íróasztalára egy szép tárgyat(kisebb szobor,mondjuk egy páncélos lovag),vagy éppen egy bohókás figurát.

2008. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valami tárgyat az íróasztalára.A cd tartó se rossz ötlet, vagy ha szereti a plüss állatokat valami fekvőt ha olyan a monitor amire rálehetne rakni.
2008. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha este is sz.gépezik akkor billentyűzet megvilágító lámpa, az is jól jöhet
2008. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ESTLEG AZ AUTOBA KUTYUS(MOZOG A FEJE)

Vagy szerintem az is elég,ha szereti a bort,akkor egy jominöségü borral meglepni.nem tudom én a férfiaknak inkàbb italt,vagy parfümöt szeretek ajàndékozni

2008. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire luxus az autója, de ha nem annyira, akkor vehetnél neki egy mágneses üléstakarót, mert ha sokat ül, az nagyon jótékony hatású és kényelmes is..illetve egy hűtő-fűtő ülésvédőt..Nálunk minden üzletkötőnek van ilyenje.

Ha inkább otthonra vennél valamit, akkor a cd- dvd tartó állvány jó ötlet volt aki írta.

2008. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
az elottem levok naon jo otleteket attak . akar a kertimunkahoz is vehetnel neki valamit amire szuksege lenne ,akar egy szep cserepes virag is megteszi.ha szoktok a kertben grillpartikat rendezni akar vehetnel neki egy jo grillsutot-ha meg nincs ienje.az iroasztalara szerintem vehetnel lampat csak porfogo ne legyen az iroasztalon mer attol a falra maszna. vagy a szamitogepjehez valami kelleket ami meg nincs beszerezve pl: webkamera , billentyuzetmegvilagito,ha nagyobb ajandekot szeretnel: akkor nyomtato, masolo,esetleg hangfal-bar ez biztos van neki .az autojaba valami macit vagy azt a radiot, (ez mar igennagy ajandek lenne es szulinapra - a navigacios rendszer) . de vegul is szerintem barmien ajandekot veszel a szandek a fontos es nem az , hogy mennyibe kerul! a lenyeg hogy szivbol jojon!!!!! :)))) mindenesetre jo vasarlast es szerintem valami hasznossat vegyel! szia
2008. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg az, hogy szívből jöjjön :) Arra törekedj, hogy hasznos legyen, kreatív és valamilyen szinten tükrözze a személyiségét is :) Én apukámnak névnapjára egy naptárat rendeltem amiben családi fotók vannak. Ez is jól mutat az íróasztalon ;) Esetleg egy családi kép, vagy a te portfóliód egy csinos képkerettel megbabonázva. Vagy az is nagyon szép ajándék, amit te készítessz - persze ahhoz kellékek és kéz ügyesség is kell. :) Reggel azonnal meglepheted egy finom reggelivel - ha van rá ideje ;)

És hogyha számítógép zseni, akkor küldhetsz neki egy e-mailt is amiben egy képeslap van Boldog névnapot! felirattal ellátva. :) Persze emellé még jöhet az ajándékod (naptár, fotó, általad készített ajándék stb.)

Hogyha van a közeledben olyan üzlet, ahol személyre szabott árut készítenek (nálunk épp van:)) akkor rendelj onnét! Esetleg kulcstartót a te képeddel, egy pólót stb. Használd a fantáziád és ne fukarkodj - édesapádról van szó. ;)

Jó vásárlást :)

2008. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkiben! Bocsi, eddig nem voltam itthon.
2008. júl. 15. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!