Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit mondanátok a párotoknak...

Ti mit mondanátok a párotoknak, ha az engedélyetek nélkül levágná a fiatok haját?

Figyelt kérdés

Ma hazajöttem a munkából és azt látom, hogy a 9 és fél éves fiam tök kopasz. Azt mondták azért kellett lenyírni a haját mert tegnap tetves lett. Gondoltam biztos így van, és mondtam, hogy hétfőn be fogok menni az iskolába, hogy ha valaki tetves azt ne engedjék járni addig míg helyre nem jön.

Később kiderült, hogy egy szó sem igaz az egészből csak kitalálták. Iszonyatosan dühös vagyok a páromra! Hogy tehetett ilyet?


2013. dec. 14. 15:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%
engem nem az zavarna hogy levágta a gyerek haját (elvégre ő az apja ugyananyni joga van hozzá mint neked) hanem hogy hazudott a miértről.. be a kérdéből ítélve nem is csoda hogyhazudott el tudom képzelni milyen hisztit csináltál belőle...
2013. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%
Kiakadnék (persze nem lenne napokig tartó haragszom rád)... de csak azért ,mert hazudott,és ezáltal kellemetlen helyzetbe hozott . Azért nem ,mert levágatta a haját a gyereknek ,majd visszanő. Valami oka csak volt ,hogy a fiúknak valamit ki kellett találniuk .. Talán ellenezted ezt az új hajviseletet ? Látod ,most a srácok összefogtak ellened ! Pedig nem nagy ügy ,majd visszanő ;-) !
2013. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

1. Nem ő az apja.

2. Tél víz idején ne vàgja már le a gyerek haját kopaszra.

2013. dec. 14. 15:36
 4/39 anonim ***** válasza:
56%
Ha a gyereknek tetszik, o kerte, raadasul a sajat apja vagatta le tehat nem nagyszulo, nagybacsi,hanem olyan aki pont olyan jogu szulo mint en, akkor nem musoroznek miatta.
2013. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
82%
Tény,hogy a férjed kissé túlzásba esett,tény,hogy füllentett,hiszen félt a reakciódtól.Viszont te meg túl drasztikusan állsz hozzá a dolgokhoz.Kicsit lazíts,előfordul az ilyesmi!Nyilván a párod és a fiad jó mókának fogták fel az egészet,nem bűnnek.
2013. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
84%
Bizonyára jó kapcsolat van a srácod és a párod között . Nem követtek el főbenjáró bűnt ,ezért nem kell kenyeret törni . Tél van ..ez igaz ,felvesz jó meleg sapit és no problem . Nyugi ...
2013. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
67%

Ja, hogy nem az igazi apja......

A gyereknek mi a velemenye, o kerte, vagy nem akarta?

2013. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
69%

nálunk a fiúknak pont télvíz idején szokták totál levágni, hogy a sapka ne lapítsa szét(gondolom az hord mindig?)



a hazugság miatt haragudnék, de nem örök haraggal, megértetném vele, hogy ez így nem jó, a kapcsolatunknak sem, ráadásul a gyerek sem jó példát tanul

a hajvágás... hát majd visszanő...viszont nekem sem tetszene, ha nem kérdezne meg róla, hiszen fordított esetben én is megtenném (vagyis kikérném a véleményét, ha már együtt neveljük azt a gyereket)

2013. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
71%

Mi az, hogy nem apja? Ha együtt éltek közös háztartásban, elfogadott a fiaddal együtt, akkor NEVELŐAPJA a gyerekednek. Ugyanannyi joga van , mint az édesapjának!

Ha ezt nem akarod elfogadni, akkor válj el tőle, és neveld egyedül a fiadat! Neki ártasz, ha nem engeded a párod apaként viselkedni.

Ez a közös "akció" viszont azt mutatja, hogy a fiad apaként tekint rá. Nem kell ebből ekkora cirkuszt csinálni.

2013. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Félek, megfázik vagy csúfolni fogják a suliban.

A fiam azt mondja, hogy ne a páromra haragudjak mert ő találta ki a hajnyírást a párom meg azt mondja, hogy nem a gyerek akarta, hogy nyírja le a haját, hanem az ő ötlete volt. Most akkor kinek hidjek?

2013. dec. 14. 16:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!