Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyülölöm a karácsonyt? (! )

Gyülölöm a karácsonyt? (! )

Figyelt kérdés
Minden évben várom hogy karácsony legyen, azt hiszem most végre más lesz, aztán ha az van, akkor egyszerüen gyülölöm! Mindenki tiszta dilis, beisznak, veszekszenek itthon. Mindent érzek, csak szeretetet nem. Más is van így? Más is utálja a karácsonyt?
2013. dec. 24. 14:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hát ahogy olvasom itt a kérdések, elég sokan vannak így...

régebben nálunk is volt ilyen, mostanában már nem annyira. Emlékszem, akkor sokszor rosszul éreztem magam, meg más üneppekor is. Érdekes, mára elmúltak.

2013. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Én nem mondanám, hogy gyűlölöm sőt szeretem végülis, de nem úgy ahogy nálunk van! Kibontjuk az ajándékokat hű szuper meg minden és mindenki elvonul a szobába gépezni tévézni... Igy ennek semmi értelme. Majd ha családom lesz akkor úgy lesz ahogy én akarom!
2013. dec. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Eddig én is vártam, de anyámnak sikerült bekattannia és elba..nia ezt a napot is, már voltam bunkó, meg minden más is, mert egy dobozt az asztalra tettem. De nem baj, ez volt "itthon" az utolsó karácsonyom!
2013. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nálam most lett igazán rossz....


A családommal vagyok ugyan a szüleimmel meg az egyetlen húgommal.

Az idősebb testvérem aki csak féltestvér holnap jönnek karácsonyozni mert már saját családjuk van plusz 200 km-re laknak innen.

Így húgom is a barátjával karácsonyozik, most ment el hozzájuk.

Nekem nincs kivel.

Szüleim kint TV-znek anyukám már végzett mindennel így ledőlt pihenni lesz ünnepi vacsi, ajándékozás és ennyi volt. Az a hangulat mint régen már nincs meg amit nagyon bánok.

Barátnőm nincs, nem megy a csajozás nekem, külsőmmel is gondok vannak de egyszerűen nem megy a pár választás, fél éve volt barátnőm első kapcsolatom volt, szerettük is egymást, de ő egyetemre ment és szakított mert megismert egy srácot és inkább lesz vele mint velem....

Ez van sajnos, nem akarok itt sírni csak közlöm hogy nálam sem jobb a helyzet.

Arról nem is beszélve hogy a szüleim vitáznak mindenen hogy a holnapi nap tökéletes legyen minden szempontból. De sajnos érzem hogy egy katasztrófa lesz, de reménykedek abban hogy legalább együtt lesz a család.

2013. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
Mi van veletek emberek? mindenki csöpög az önsajnálattól, a megértés luxus? örüljetek hogy nem vagytok egyedül, mert annál rosszabb nemigen van.
2013. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Én is gyűlölöm a karácsonyt. Meg az összes többi ünnepet is ami csak létezik.
2013. dec. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Én meg nem ünneplem, hah, nyertem
2013. dec. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én is utálom. Sokan ilyenkor depressziósok. Nálunk nagy köd van. Nem lehet ki se menni.
2013. dec. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

karácsony és a többi ünnep nálam is egyenlő a piával az anyám full részeg veszekszik apámmal és velünk és ez már rég így megy, engem nem érdekel mára már megtanultam hogy nem érdemes foglalkozni vele mert annál rosszabb a helyzet

19F

2013. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! :)


Én idén annyira beleszrtam az ünnepbe hogy még a fát sem állítottam fel. Felfogom, de idén nem az volt hogy idegösszeroppanás árán is szép lesz minden... Úgyhogy még nincs fa. Reggel oda adtuk a kisfiunknak az ajándékait és ennyi. A nap része ugyanúgy telik mint egy héttel ezelőtt. És ez a legjobb! :)

2013. dec. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!