Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma túlóráznom kellett, amiről...

Ma túlóráznom kellett, amiről reggel mikor elmentem dolgozni nem tudtam. Párom ezért üvöltözik velem. Mi a baja?

Figyelt kérdés
Azzal vádol, hogy én hazudozom neki, de tényleg nem tudtam, hogy estig dolgozom. Semmit nem lehet vele megbeszélni, mert csak a maga igazát hajtja. Mit lehetne tenni vele?
2014. jan. 10. 21:01
 1/9 Jégtánc ***** válasza:
Semmit.Max megmondod neki hogy majd beszélgettek ha lehiggadt.
2014. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmit nem lehet vele megbeszélni, akkor GATYA, mert a jó kapcsolat alapja a kommunikáció.
2014. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Ha semmit nem lehet megbeszélni vele, akkor válj meg tőle. Nehéz, de hidd el, ez nem fog változni, hacsak ő nem akarja, de ha munka miatt üvöltözik, szerintem más témában sem lesz belátó. Örüljön neki, hogy van munkád és becsülettel elvégzed.

Várd ki amíg lehiggad, és üljetek le, mond el, hogy fáj, hogy nem bízik benned, adtál-e rá okot, örüljön hogy melód van, és nem ő tart el, és gondolja végig hogy hogyan beszél veled. Ha ez nem megy, adj neki ultimátumot. Tudom, hogy tényleg nehéz helyzet, de a tapasztalatom azt mutatja, hogy sajnos vagy a sarkadra állsz és megpróbálod megértetni vagy megváltok egymástól - esetleg szenvedsz majd vele évekig.

2014. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha gyakran üvöltözik veled ilyen apróságok miatt az elég gáz, akkor nem nagyon lehet segíteni rajta, megszoksz vagy megszöksz. Ha ez viszonylag egyedi eset akkor most inkább maradj csendbe, aludjatok rá egyet és holnap megbeszélitek. Valószínűleg nem is rád mérges csak valami történt a munkahelyén vagy bárhol máshol és ezt vetíti ki.
2014. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a kedves párodnak van munkahelye?
2014. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó nagy suttyó lehet a barátod. Biztos csal és csak magából indul ki, mert azt hiszi, hogy te is csalod. Tuti ez van a háttérben. Vagy ha nem is csal, akkor megtenné.
2014. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A lényeg lemaradt:

és hazaszóltál róla? Vagy csak dolgoztál estig, ő pedig lerágta a körmét otthon izgalmában, mert mondjuk elérni se tudott?

2014. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen eset, nem ok a vitatkozásra, de kérdés, hogy szóltál-e erről telefonon vagy bárhogy? Mert, a mai világban nem nagy valami értesíteni a másikat, és lehet, hogy nem kellett volna kétségek között hagyni!
2014. jan. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az üvöltözésre ez nem ok, még akkor sem, ha nem szóltál, mert mondjuk olyan a munkád, hogy közbe nem tudtál telefonálni, vagy arra sem volt időd olyan pörgés volt. Egyébként ilyenkor ő is hívhatna téged, ha aggódik. Egyszer páromnak lemerült a telefonja és nem tudott szólni, hogy túlórázik, annyira aggódtam, hogy felkutattam a főnöke számát és felhívtam őt, ekkor derült ki mi van, de ha csak hazaállít későn akkor nagyon örültem volna, hogy semmi baja. Tehát a párod reakciója nem féltésből adódik, hanem féltékenységből, bizonytalanságból, vagy ha csak ennyire "gyengén bútorozott", hogy kiabál és nem lehet vele beszélni, akkor sürgősen keress egy normális párt magad mellé.
2014. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!