Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számíthatok a válóperen?...

Mire számíthatok a válóperen? Nem közös egyezséges lesz. Közös vagyonunk nincs, viszont mind ketten akarjuk a kislányunkat. Mind ketten albérletben lakunk és van munkánk. Én már új kapcsolatban élek és a páromat szereti a gyerek is.

Figyelt kérdés

A gyermeket különélésünk óta én nevelem,mát több mint másfél éve.Eddig minden rendben működött,pozitív véleményem lesz az ovodából is .

A férjemnek viszont lesz ügyvédje,amit én nem egedhetek meg magamnak.


2009. dec. 1. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ügyvéd nélkül nehéz lesz. Ezek a doktorok csavarják a mondatokat, tudják a jogszabályokat, s szinte lehetetlen küzdeni ellenük. Én hiszek a jóakaratban, a szeretetben, de ez a bíróságon nem elég. Mit mond a volt párod, miért teszi ezt, mit akar elérni? Csupán bosszúból teszi? Így ennek semmi értelme.
2009. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért mert zavarja,hogy az új páromat is szereti a gyerek,és nem akarja,hogy más nevelje.
2009. dec. 1. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor önző! Sajnos pénzel már többet el lehet érni, mint tiszta szívvel!!!
2009. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A ygereket az anyának itélik, kivéve, ha kábitószeres, vagy hasonlóan súlyos baj van vele. AZ hogy neked uj kapcsolatod van, nem ok, és ha eddig (másfél évig) nem zavarta, hogy veled van a gyerek, akkor nincs esélye. Egyébként kérhetsz hivatalból is ügyvédet az anyagi helyzetedre hivatkozva.
2009. dec. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És a kirendelt ügyvédnek nem kell fizetni,vagy csak minimálisat?A férjem is ezen röhög,hogy neki a haverja lesz az ügyvédje,nekem meg max csak egy kirendelt lesz.
2009. dec. 2. 08:13
 6/7 anonim ***** válasza:
A kirendelt ügyvédnek nem kell fizetni.A Bíróság mindig az anyának ítéli a gyereket.És nem számít,hogy te párkapcsolatban élsz.A férjed jó ügyvédje,nem valószínű,hogy meghatja a bírónőt.Ahhoz nagyon sok pénz kellen,hogy egy bírót lefizethessenek.(Feltéve,ha a bíró lefizethető,ami azért nem jellemző.)
2009. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. dec. 2. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!