Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 éve élünk együtt párommal....

Barbika107 kérdése:

4 éve élünk együtt párommal. Van két gyönyörű gyermekünk. Nem nagyon érdeklem már őt, csak testileg. Észre vettem hogy az összes volt barátnőjét megkereste a facebook-on. Nem tudom hogy mire jó ez neki?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 16:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%
Mi ez bunkó "pottyantottál,potyogtattál" kifejezés,mintha azok a gyerekek nyúlsz@rok stb. lennének??!!!...kb olyan vagy agyban ,mint a kérdező párja!!!
2014. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Mióta tart ez? Hosszabb-röveidebb hullámvölgyek szerintem minden kapcsolatban akadnak.

Az én párom sem egy „beszéljünk róla” típus, sajnos ő már csak így van kalibrálva, ezt hozta otthonról… Nálunk nagyon jól bevált az, hogy ha látom, hogy valami gond van, kevesebbet van kedve velem lenni, akkor kicsit összekapom magam. Szervezek néhány programot, vacsi, szép ruha, mozi, 1-2 izgalmas ötlet a hálószobában persze stb. (nem, alapjáraton nem egy otthonkás tanti vagyok, de néha teljesen bezizzen az ember a napi mókuskeréktől, és átsiklik bizonyos dolgok felett)

Ha ezek nem vállnak be, akkor persze jöhet a te balra, én jobbra. Meg persze kérdés, hogy te szereted-e egyáltalán, akarsz-e küzdeni érte? Csak azért, mert a gyerekek apja, nem érdemes együtt maradnotok. Ha elváltok, akkor is a gyerekei apja marad.

2014. jan. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!