Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy apával akarok lakni?

Figyelt kérdés

A szüleim idén 10 éve váltak el. Nem azzal van a gond, szeretem mind a 2-t, de apával mégis jobban kijövök. Reggel is mindig ő visz be a suliba, mivel anyumnak nincs jogsija, és így kocsija se. És apával sokkal jobban elvagyok, mint anyával. És van egy tesóm is, 18 éves lány, nem tudom rá hogy hatna. (Nem ápolunk olyan hú de jó kapcsolatot egymással). Segítsetek!

16/L



2014. jan. 31. 22:55
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, és apa részéről okés a dolog, őt már kérdeztem. anyával még nem beszéltem...
2014. jan. 31. 22:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond azt h anya apával szeretnék lakni 16 évesen megteheted, ha akarod.
2014. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát igaz végülis.

de nem tudom, hogy fogadná. :/

2014. jan. 31. 23:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem anyudnak lehet hogy rosszul fog esni az én szüleim is elváltak anyával lakok de apát is mindig látom de én inkább helyedben azzal maradnék akivel szorosabb a kapcsolatod nekem anyával szorosabb + a nővérem is itt él de ha a tesóddal se szoros a kapcsolatod akkor szerintem menj apudhoz a leírtak alapján biztos jobban fogod ott érezni magad
2014. jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát én apával jobban érzem magam. anyát is szeretem, de apával szorosabb a kapcsolatom, mindig is apás voltam. :)
2014. jan. 31. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!