Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Párom nagyon rákattant egy játékra, nem is gondoltam, h függő, de azok után, hogy ma megkérdezte, nincs-e kedvem többszáz km-t utazni családlátogatás címén, csak azért, hogy ő a "KLÁNTÁRSAIVAL" találkozzon, betelt a pohár.

2 gyermekünk van, útban a 3.

Családapa, 28 éves.. És ha nem dolgozik, akkor a gép előtt játszik ezzel a játékkal. Hétköznap meló előtt (ha előbb kel) és meló után is, este 8-9-ig. Hétvégén keléstől fekvésig, ami akár éjjel 2-3 óráig is elnyúlik. Nem szóltam érte eddig, pedig semmit nem foglalkozik a gyerekekkel amióta ebben van (3-4 hónapja) De most, h úgy érzem ezzel a klántalálkozóval kissé túl látszik lőni a célon, nem tudom mitévő legyek.

Van valaki hasonló helyzetben? Kérlek segítsetek, a szép szó nem használ.



2014. febr. 6. 13:21
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
96%

Internetkábel elvágása? Komolyan.

Am. agresszív lesz, ha nem tud játszani? Ha ő nem ismeri be, hogy függő, nem sok mindent tehetsz. Ki vitte bele?

2014. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
33%
Vajon mi elől menekül a játékba?
2014. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Erre talán most nem is tudok válaszolni h agresszív lesz-e, mert még eddig játszott amikor akart. Amikor más program volt, talán kicsit unott fejet vágott, h lássam rajt, nem akar ott lenni, de ez már előfordult máskor is.


Egy fiatalabb kollegája, akinek se kutyája se macskája, se családja vagy akár barátnője. Elhiszem, h ő ráér ilyenekre, de azért a párom már családos ember.

2014. febr. 6. 13:27
 4/48 anonim ***** válasza:
95%
Beismeri, hogy függ tőle? Vagy tagad?
2014. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Miért menekülne komolyan mindene megvan, mosva-főzve-takarítva van rá/utána. Minden rendben szexuálisan is. Ő ilyen volt világ életében, szeretett a gépen játszani, elfogadtam, de nem ilyen szinten, ez a játék most amit talált ez szinte már az élete.
2014. febr. 6. 13:29
 6/48 anonim ***** válasza:
93%

Jaj, nekem is volt egy barátnőm, akinek a párjával ugyanez volt a helyzet.

Ő is panaszkodott, bele volt betegedve, de azért eljárkált vele ezekre a klántalálkozókra, aztán már nem nagyon akartam vele beszélni, mert ne panaszkodjon, ha meg se említi neki, hogy ez nem jó!

Náluk ez évek óta megy!


Szerintem állítsd le erről, 28 éves, családapa, a gyerekeibe fektessen ennyi időt! Ha ez nem megy, mondd neki, hogy elköltöztök, mert azt se venné észre kb.

Adj neki ultimátumot, ez a dolog magától nem fog változni , esetleg egyre rosszabb lesz!

2014. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Ma szóltam neki először, hogy kezd eldurvulni a dolog, de nem reagált rá semmit..:-S
2014. febr. 6. 13:30
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok neki ez az egész (feleség, 3 gyerek) 28 évesen? És az elől menekül?

Írod, hogy kb kinyalod a popóját, akkor előtte sem segített semmit sem? Nem volt befogva?

De én akkor nem mosnék rá, nem raknám elé a kaját, oldja meg, vagy vmi virtuális kis barát majd főz rá

2014. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Nem hiszem h a 3 gyerek elől menekül, mert mindegyiket ő akarta jobban, persze én is szerettem volna.

Szereti őket és engem is, elmondása szerint.

Nem, ő soha nem volt az aki be volt fogva, lehet emiatt nem érdekli úgy kb. semmi.

2014. febr. 6. 13:33
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Akkor el lett kényeztetve, én akkor most szólnék még EGYSZER

aztán:

nincs tiszta ruha

kaja van, de nem rakom elé

te pedig törődj a gyerekekkel és ha teheted én pár napra megpattannék nagyihoz vagy valahova

2014. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!