Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a könnyebb, melyik a...

Melyik a könnyebb, melyik a nehezebb, egy nőnek rendes munkát vagy rendes férjet találni Magyarországon?

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 09:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nőknek sem nehezebb munkát találni mint a férfiaknak.

Emancipáció van.


Sőt... üzletekbe eladóknak fiatal nőket szoktak keresni. Sőt szakképzetlenül is el tudnak menni asszisztensnek irodába :)


A többi csak kifogás.

2014. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Rendes munkát. Nekem legalábbis. Nálunk nagyon kevés a munkalehetőség, ami esetleg néha van, arra meg mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy "rendes".

Rendes férfi jóval több van.

2014. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

11-es, ez helyileg változó. Nálunk tényleg könnyebben talál munkát egy férfi, mint egy nő. Pedig a férfiaknak sem könnyű, elég nagy a munkanélküliség.

Ha valahol olyan cégek, munkahelyek vannak inkább, ahol nehezebb fizikai munkát kell végezni, még mindig szívesebben felvesznek férfiakat.

Meg ahol inkább hegesztőket, esztergályosokat, stb. keresnek, mert ilyen gyárak vannak, nyilván kevesebb nő rúghat labdába.

Jó, a kínai üzletekbe néha felvesznek eladót, meg a Lidl-be pénztárost, de ott meg előny a gyakorlat és mindig van olyan jelentkező, akinek van gyakorlata.

2014. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Munka, egyértelműen.
2014. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha elég dekoratív, és képzett a nő, akkor mindkettőt könnyen talál.
2014. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%

függ attól hogy IQban, vagy EQban erős az illető.

ha intelligens, képzett, rugalmas, akkor talál állást.

ha jó az emberismerete, képes a szeretet adására és befogadására, akkor hozzá illő férfit is talál.

2014. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettőt sikerült rövid időn belül. :)
2014. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
71%

Megláttam ezt a kérdést, és kínomba nevettem. :D

Itthon mindkettőt nehéz találni. Sajnos.

2014. ápr. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
47%

11: Te hol élsz egyáltalán? Magyarországon? :D

Hol látsz szakképzetlen nőket asszisztensként is? Mutasd már meg nekem, mert simán ezerrel megyek és jelentkezek oda. :D

2014. ápr. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
43%

Ha van végzettséged, kisugárzásod, jól nézel ki, nem egy elhízott zsíroshajú trampli vagy, ha nem vagy hárpia, vicces vagy, okos, kommunikatív, asszertív, akkor mindkettőt könnyen találsz.

Nekem 15 éves korom óta mindig volt párom(4), és 19 éves korom óta végig dolgoztam egyetem mellett is, 4 különböző munkahelyen. Mostmár a szakmámban dolgozom és férjnél vagyok. Lehet nem árt kicsit magunkbanézni, mielőtt sírunk, hogy nincs pasi, nincs munka.

2014. ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!