Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez?

Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Az élettársatok nyert egy "nagyobb" (kinek mi számít nagy összegnek) összeget.

Ötszáz ezer forintot.


2 éve éltek együtt.

Ő nálatok lakik, a ti lakásotokban.

A ház felújításra szorulna, de ezt egyedül nem tudnám kivitelezni.

Ő a férfi, én a nő.

A rezsit kifizeti, de pl nagy bevásárlást elintézi pár ezer forintból, mivel elég édesszájú, szinte csak édességeket vesz, javarészt magának. Én minimum 20-25 ezer forintot szoktam elkölteni, az ilyen vásárlások alkalmával. A ruháit én mosom, de pl a mosószert se venné meg soha.

Kezdem úgy érezni, hogy nem akarom ezt tovább.

A nyereményből kijelentette, hogy szeretne egy nagyobb szabású bulit tartani, ismerősökkel, barátokkal.

(29 éves, én 25)

Itt nálam elszakadt a cérna, azt tervezem, hogy megmondom

hogy menjen bulizzon a pénzéből, de ide többet ne jöjjön vissza.



2014. febr. 13. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Azt hiszem nálam is elszakadna a cérna. Én nagyon elgondolkodnék, hogy szakítsak vele.
2014. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
en is egy jo bulit csinalnak a helyebe :D
2014. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én már eddig sem éltem volna így vele.

Nálunk MINDEN közös. Ha bevásárolni megyek, akkor ha veszek vmit magamnak kb. annyi értékre, vagy ha nem is pont fix (nyilván nem fillérre pontosan) veszek a páromnak is azt, amit Ő szeret.

Számlák és minden közös, minden hó elején összedobjuk a pénzt amink van és abból gazdálkozunk...


Közös nyert összegből most lagzit csapnánk azt hiszem :D


23-L

2014. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is ezt mondanám neki.
2014. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyszabású bulit ennyiből, csak úgy? Nem most akarja megkérni a kezed? Mielőtt kidobnád.
2014. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát bizony a helyzetedben én is kiadnám az útját...
2014. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt varod, hogy ujitsa fel a hazat? Elettarskent en sem tennem, hazastarskent inkabb.

De ha nem akarsz vele maradni,azt ettol a penztol fuggetlenitve dontsd el.

2014. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A párom is nyert pár éve több millió forintot. Mi összeházasodtunk, vettünk, házat, nászútra mentünk, vállalkozást indítottunk. Neki teljesen természetes volt, hogy a nyeremény is közös..
2014. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát aki nem néz ki túl jól, de jópasit akar, annak fizetnie kell érte :)


Pont így látom a helyzetet :))

2014. febr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha "élettársak" vagytok , akkor mindent meg kellene beszélni mennyit és mire költetek. Ha az én páromnak az lenne a legfontosabb, hogy egy óriási bulit csináljon a pénzből tuti el is hagynám. Szórja el a pénzt, utána pedig éljen meg, ahogy tud. Véleményem szerint egy 29 éves férfinak, már tudni kellene, hogyha a ház felújításra szorul, akkor arra kellene költeni. Valamint ha vele maradsz tuti nem fog jót tenni neked ez a rengeteg idegeskedés.
2014. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!