Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a bátyámnak? Mindene megvan ezért valami kreatívat szeretnék.

Figyelt kérdés
19 éves de nem komoly :D
2009. dec. 13. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2009. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem unjátok már ezeket a ,,mit vegyek karácsonyra anyámnak, apámnak, szerelmemnek, barátnőmnek, osztálytársamnak, mamámnak" stb. kérdéseket??? Könyörgöm ne idegenek mondják már meg hogy mit vegyünk a szeretteinknek! Te ismered a legjobban úgyhogy találd ki TE hogy mit veszel neki!
2009. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
babkonzerv+baqromfimájkrém
2009. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
elég baj hogy annyira sem ismered hogy tudod minek örülne..
2009. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Fú mennyi idióta tud ide válaszokat irogatni. Azt tudnám mi a fenének vannak itt.

Én tudom milyen az, amikor valakinek megvan mindene és mégis venni kell valamit. esetleg valami jó pofa párna? Én most vettem, és iszonyat jó rajta feküdni, nagy, és nem is drága!

[link]

2009. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Inkább söpörj és szólj a párodnak hogy rendezzen le, mert ebbe a nagy unalomba bele fogsz rokkanni. Feltéve ha van valaki aki bírja ezt a nagyon negatív légkört körülötted!

Csak tudnám miért jó elfoglaltság az, ha mások kérdéseit kritizálod. De végül is ez a te szegénységi bizonyítványod egyedül.

Szép estét, jó szórakozást:))

2009. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

19:19 Nincs igaza! Bár nem tudom miből gondolja, hogy a válaszoló nő! :) Lehet férfi is!


Szerintem is unalmas a kérdés. Én nem ismerem a párod, nem tudom mit vegyél/csinálj neki!

2009. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
19:19! A 19:11 nem írt provokálót, elmondta, hogy unalmas számára a kérdés. DE Te olyan választ adtál ami szörnyű! Valóban, miből vetted, hogy nő? Szörnyű!
2009. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írtam hogy nő, és azt sem hogy férfi. Tán egy nő nem tud lerendezni egy férfit? Nem értem, hogy miért természetes az, hogy egy kérdést ennyire kritizáltok. Az ő dolga mit kérdez, ti nem unjátok még a piszkálódást???
2009. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

19:19 De miért??? Eszemvesztem!!!


Unalmas a kérdés!

2009. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!