Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz dolog egy "idegen" ember...

Gáz dolog egy "idegen" ember temetésén sírni?

Figyelt kérdés
Párom édesapját temetjük,de nem ismertem,mert külföldön élünk,fél éve vagyunk együtt, és azóta még egyikőnk sem volt otthon..:( Azonban sokat mesélt már nekem róla, és a halálhíre is kiborított, végig sírtam 1 napot.. a temetésen főleg a rokonok láttán nem tudom visszafogni a sírást. Vagy nem is kell?
2009. dec. 17. 23:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21%
CIKI dolog! Műhiszti az egész.
2009. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Meg volt a temetés.. nem tartottam vissza a könnyeimet, annyi fájdalom és szomorúság áramlott az ott jelenlévőkből, hogy nem lehetett megállni.

Annak a válaszolónak üzenném aki azt mondta h ilyen fontos dolgokban is más véleményére adok,hogy ez nem teljesen van így, inkább csak nem akartam h megjátszásnak tűnjön.. :)

2009. dec. 18. 20:36
 13/13 anonim válasza:
Nem gáz. Én minden temetésen sírok. Ha ismerem az adott tagot, ha nem.
2012. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!