Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek romokban a házassá...

Mit tehetek romokban a házasságunk a férjem már nem szeret de én igen?

Figyelt kérdés
nem tudom mit tegyek új életet terveztünk új helyen együtt a család mert a férjem távol dolgozik ezért össze akarunk költözni.még a mi nap bejelentette hogy ő mindenben segít de nem akar velünk ott élni megy albérletbe 3gyermekünk van .nem tudom mire vélni nem térek magamhoz.eddig minden rendben volt egy napja meg vége nem értem mit tegyek nagyon szeretem és nem tudok nélküle élni.a gyerekek is nagyon szeretik .mit tegyek vagyok megörülök. kérem segítsenek!köszönöm

#andi!
2014. ápr. 13. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez eléggé csõdnek hangzik.Mégis mit mondott, hogy miért nem akar veletek élni?En helyedben elengedném, hátha majd felébred.Hiába szereted, de akkor sem szabad ennyire megaláznod magadat.Jobb lenne neked, hogy melletted marad és azt éreztetné veled, hogy látni sem akar?
2014. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
1-es ezek szerint Te érted a kérdést. Akkor velem van a baj.
2014. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kérdező elhagyott benneteket a férjed. Eddig nem laktatok együtt? Hova költöznétek?
2014. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Valami magyarázatot azért adott?

Mi történt? Valami oka biztosan van. Van neki valaki más?

Sajnos ha csak te akarod megmenteni ezt a kapcsolatot, de ő nem, akkor nem fog menni. Egy kapcsolathoz két ember kell.

Így mondjuk nehéz tanácsot adni, hogy az nem derült ki, hogy mi a konkrét probléma.

2014. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen kicsit furcsa nekem is

Szóval eddig nem éltetek együtt, csak mostantól akartatok, de meggondolta magát ?

Ha eddig nem éltetek együtt, az nálam nem annyira,, a mnden rendbenkategóriába tartozik. És nem tudsz nélküle élni, de eddig is így volt ?

Egyébként pedig ha ő nem szeret annyira titeket, hogy veletek legyen, azzal sokmindent nem fogsz tudni tenni sajnos. Lehet mivel nem éltetek együtt, most megijedt a jövendőbeli kötöttségtől ? Beszéljétek meg miért dönt így, mi a baj.

Ha engem valaki nem szeretne én hiába szeretném, elengedném az ábrándot, hogy mást találhassak idővel én is.

2014. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Aki nem tudja értelmesen, magyarul megfogalmazni a kérdését, ráadásul központozás nélkül, kisbetűs szövegfolyamot önt ide, annak törölném a kérdését.


Kérdező!


Tiszteld meg minimum azzal az olvasókat, akiktől választ vársz, hogy szabatos megfogalmazásban bocsátod közre a problémáidat.


Ez botrány!

2014. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A pontozás botrányos. 2-es vagyok Nem értettem a kérdést 0-%-ot kaptam. A többiek sem értik. és láss csodát milyen értékes az ő válaszuk.
2014. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

7-es komolyan mint az óvodában ...ő több pontot kapott neki több százaléka van mint nekem brühühüh...szánalmas

Nézzetek már magatokba..ez az asszony idejött segítségért mert 3 gyermekével lelépet a férje és nem tudja miért..ti meg azon akadtok fenn hogy mit ír meg hogy meg ki pontozott kit..mit kerestek egyáltalán itt,ha nem tudtok érdemben segíteni neki??El lehet menni máshova rinyálni..

A kérdést nem olvastátok kinn,nem ezért jöttetek be hogy tanácsot adjatok?Akkor?

2014. ápr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

elnézést a mert lelépett 3 gyermekét itt hagyva...így helyes


egyébként meg 6 os mi vagy te barátom a nyelvészek és az értelmezők alelnöke? Húzzál már el ha nem tudsz hozzá szólni te is...Ezt baromira fontos volt közölnöd segítségnyújtás helyett..gratulálok!!

2014. ápr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz nyelvésznek lenni, hogy bántsa az ember szemét egy ömlesztett szöveg. Ha nem koncentrálsz oda, fel sem lehet fogni, mert se eleje se vége....



Szerintem amúgy van valakije és azért nem akar már veletek lakni.

2014. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!