Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem fogom megtalálni az...

Soha nem fogom megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés

Észrevétlenül repülnek az évek felettem, testben és lélekben nagyon fiatalnak érzem magamat, de 38 éves férfiként nap, mint nap visszatérő gondolat számomra, hogy valamit nagyon elrontottam. Szorgalommal és lelkiismerettel végeztem az iskoláimat, hogy tanuljak, bizonyítsak és előbbre jussak az életben. A diploma után belevetettem magam a dolgos életbe, rengeteget túlóráztam, külföldön is szerencsét próbáltam, mivel szerettem volna megalapozni a jövőmet. Próbáltam ismerkedni is lányokkal, de az igazi lelki és szellemi társsal nem sikerült találkoznom. A randik során vagy ült velem szemben valaki szótlanul, kérdéseimre pár szavas választ adva, vagy egész este előadást hallottam arról, milyen borzasztóak az emberek, milyen szörnyű a világ, milyen rettenetes minden, de a jellemző az volt, hogy a partneremből semmi érdeklődést nem váltottam ki, és bármennyire szerettem volna, nem sikerült közvetlen, feszélyezetlen társalgást kialakítani kettőnk között. Olyan is volt viszont, akivel hónapokig jártunk, remekül éreztem magamat a társaságában és szívem szerint elvettem volna feleségül, neki mégis más férfi kellett...


Ma itt vagyok egyedül, idén újabb 4 próbálkozással a hátam mögött, pedig nagyon egyszerű valamit keresek: egy embert, aki szeret, és akit szerethetek, aki megért, akivel közösek a gondolataink, az érzéseink, akit elvehetek majd feleségül és lehetnének édes, klassz gyerekeink. Mindenem megvan, mások szerint jóképű vagyok és nőismerőseim azt mondják, hogy nagyon szerencsés lesz, akit majd elveszek. Ugyanakkor viszont látom ismerőseimet, barátaimat boldog házasságban, ahogyan gyerekeik egyre nagyobbak lesznek, nyíló értelemmel, és önmagamat csődtömegnek érzem, akinek még ez sem jön össze.


Szerintetek hogyan tovább? Hol érdemes ismerkedni? Vannak harmincas lányok, akik ilyen férjre vágynak?


A kérdésemmel nem ismerkedni szeretnék, ezen az oldalon biztosan nem, egyébként is messze lakom Budapesttől. Csupán érdekelne, hogy mások hogyan látják ezt a helyzetet és szerintük mi a megoldás...


Előre is köszönök minden értelmes választ!



2014. ápr. 19. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Szia! Segiteni sajna nem tudok, buzditani jöttem:)) a leírásod alapján nagyon jó embernek tűnsz, értelmes vagy, kincs az ilyen férfi! Tudom elcsépelt közmondás: türelem rózsát terem!:) meg fogod találni Őt, mert megérdemled!
2014. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Szia. Nekem az egyik barátnőm 38 éves.. 39 lesz idén. Ő is pont így volt, nőként talán neki még nehezebb, hisz a gyermekvállalás... :(

Tavaly karácsony és szilveszter között ismerkedett meg egy netes társkereső oldalon a párjával. Akkor találkoztak is rögtön. A fiú 41 éves... Hamar egymásra hangolódtak, találkoztunk is többször is velük, és illenek egymáshoz.. már amennyire én meg tudom ítélni. Mivel mindketten 40 felé, fölött baktatnak már, most megbeszélték, hogy mire várjanak, jöjjön a gyerek... Szóval ne add fel! :) Szerintem szórakozóhelyen már nagyon nehéz ismerkedni, (speciel nekem az ott tartókodó lányok és fiúk 90%-a már nem jön be - talán a bulis életvitel miatt, meg hát oda inkább a huszonéves korosztály jár inkább), marad a net, vagy a munkahely. (én a férjemmel a munkahelyen ismerkedtem meg 18 évvel ezelőtt, most 38 éves vagyok én is) :)

2014. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Hú,ha tényleg ilyen vagy,amilyennek leírod akkor én is úgy gondolom,hogy szerencsés lesz a majdani feleséged.Férfiként még 38 évesen nem vagy lekésve,talán az a baj,hogy kicsit rá is streszelsz,és ezt megérzik nem? Társkereső oldalak?
2014. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Nem létezik igazi.

Még van amúgy esélyed, egyik ismerősöm 46 évesen talált magának egy 19-es csajt...

2014. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Meg csak 3 valasz erkezett, de mar a fele le van pontozva...

Eloszor is, 38 evesen nem vagy oreg, foleg, ha lelekben fiatalabb vagy. Az igenyeidbol, vagy ha ugy tetszik elvarasokbol nem szabad leadni.

Csatlakozom az elsohoz, jonni fog az, majd amikor nem szamitasz ra. :)

Addig csak elvezd az eletet. Ha megis ismerkednel, van egy baratnom, korban hozzad illik. :)

2014. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
2. vagyok. 5. igazad van, sok frusztrált, megkeseredett ember ül ilyenkor a gépe előtt, és mivel hozzászólni nem elég intelligens, így nyomogatja a piros kezet... :D Nem kell velük foglalkozni.
2014. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Én sem tudom mit lehet ezeken a válaszokon lepontozni,de egészségetekre ;)
2014. ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jólesnek a válaszaitok, köszönöm! Mindenkinek zöld kezet adok, aki pedig lepontozni jár ide, megkérném, hogy keressen magának másik elfoglaltságot, ha ennyire unatkozik.
2014. ápr. 19. 22:57
 9/15 Nádszálkisasszony ***** válasza:
74%

Férfiként semmi gond, hogy 38 éves vagy! Azt mondják ebben a korban van a férfi ereje javába.


Bár most nehéz de próbáld pozitívan szemlélni a világot, elfogadni a helyzetedet! Még nem tudod magadat elfogadni és egyedül élvezni az életet, nem várhatod el, hogy mások jól érezzék a társaságodban magukat! Ha pedig radira mész ne görölcsölj, csak érzed jól magad! A "feleség vadászat" nem vezet semmi jóra, inkább ismerkedj, légy nyitott az emberekre és egyszercsak be fog toppani A NŐ! :)

2014. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
A gond valószínűleg az, hogy nem vagy elég aktív a társkeresésben. Próbálj több energiát beleadni, hogy megtaláld a párod.
2014. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!