Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem senki sem szeret és...

Engem senki sem szeret és senki sem fogad el, nekem kéne máshogy látnom a dolgokat?

Figyelt kérdés
a saját szüleim sem fogadnak el, mindennek elhordanak azt mondják hogy semmire sem vagyok képes,megbánták hogy megszülettem..barátaim sincsenek és senki sem szeret.(14 éves vagyok)

2014. ápr. 20. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Keresd fel az iskolapszichológust, ő segít majd.
2014. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos ha ilyenek a szüleid, azon az iskolapszichológus nem segít. Próbálj meg barátokat szerezni.
2014. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
2-es: Addig nem fog tudni barátokat szerezni, amíg nincs önbecsülése, az önértékelése a béka segge alatt van, és legalább annyira meggyűlöltetik vele a szülei saját magát, mint amennyire a szüleit meggyűlöli. Ezen viszont tud segíteni a pszichológus.
2014. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Igazad van 3-as, erre nem gondoltam.
2014. ápr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ezen senki sem tud nekem segíteni
2014. ápr. 20. 13:01
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy nem, segítség mindig van, és kérni kell, hogy legyen erőd kilábalni ebből a helyzetből. Fel a fejjel!
2014. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

én is így érzek sokszor.

rajtam az szokott segíteni, ha van egy igazi barátnőm, vagy épp egy szerelmem, akkor mindig erősebb vagyok lelkileg és boldog és valahogy ez kisugárzik és az emberek is másképp állnak hozzám és egyensúly lesz.

2014. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
És nem kedvel valaki a suliból? Vagy olyan sincs, akiről úgy érzed hogy össze tudnál barátkozni vele meg beszélgetni?
2014. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
mindenkivel jóban vagyok de senkit nem érzek olyan "igazi barátomnak" nem tudok senkiben megbízni a másik meg az hogy csak azokat a jelzőket kapom a hátam mögött hogy "k..va,kényes,beképzelt" pedig nem is ismernek..annyi igaz hogy szeretek szerepelni,középpontban lenni,jól öltözni és lehet hogy ez váltja ki belőlünk ezt a véleményt:)
2014. ápr. 20. 13:12
 10/18 anonim ***** válasza:
Mióta jársz abba a suliba? Mikor újba mentem velem is ez volt, de elmúlt. 15/F
2014. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!