Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vki másodszorra is lemondja...

Ha vki másodszorra is lemondja az utolsó pillanatban a találkozót, ( s előtte már vagy 4 időpontot is egyeztettünk) te se hívnád többet igaz?

Figyelt kérdés
babalátogatóba hívtam ráadásul!
2009. dec. 22. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hűséges, vagy a másik hü-vel kezdődő kutya vagyok.

Néhányszor még megpróbálkoznék, aztán, ha nagyon nem, akkor hagynám...

2009. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd többet, most már hívjon ő. Ám ezek után nem sok remény van.
2009. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem érdekli annyira a babád vagy nem szereti őket. Ő csak nektek olyan fontos egy másik embernek nem. Persze ezt el is lehet mondani ha így van.
2009. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én magamból indulok ki, amikor engem hívtak ismerősök babanézőbe akkor én is elég vonakodva mentem, kényelmetlenül éreztem magam. Nem nagyon vagyok elolvadva a kisbabáktól, nem is igazán tudok velük mit kezdeni. Nem tudom eljátszani hogy nagyon meg vagyok hatódva, de megbántani sem akarom a szülőket. Ráadásul egy ilyen látogatásnál a beszélgetés csak a baba körül forog, amihez én nem tudok túl sokat hozzátenni. Lehet hogy az ismerősöd is ilyen okokból hárít, de persze az is lehet hogy tényleg közbejött neki mindkétszer valami.
2009. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én is azzal értek egyet, hogy a gyerek csak nektek annyira fontos, nem biztos, hogy a másik annyira odavan érte.
2009. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem hívnám, hanem azt mondanám, szóljon, ha van ideje és kedve. Aztán majd kiderül. Végül is nem erőszak a disznótor...
2009. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el. ha magátzol sem jön, és ha megkéred akkorsem jön, akkor mit vársz még?
2009. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!