Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » EGYEDÜLÁLLÓ ANYUKÁK! Hogy...

EGYEDÜLÁLLÓ ANYUKÁK! Hogy tudtok megélni?

Figyelt kérdés
Mennyi a havi bevételetek kiadásotok? Mindent megtudtok adni a gyereknek? Sokat kell nélkülözni? Minden érdekelne. Valószínûleg hamarosan a ti táborotokat gyarapítom és nagyon félek! 8 hós kisfiú anyukája

2014. máj. 19. 18:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%
bizony éhezés vár rád mindennap,ha nincs munkád vagy családi segítség.Én a helyedben mégegyszer meggondolnám a vállást mielőtt lépnék.
2014. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Meg lehet élni,nehezen de meg lehet.

Persze van amikor nem tudok nekik megvenni dolgokat,de már nagyok és megértik.

2014. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Ellenpélda vagyok. Tartásdíj nélkül, másik fizetés nélkül még félretenni is tudtam. Addig meg számolgattam, hogy mi fér bele és mi nem. Exem nem hiszi el.
2014. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3. Megirnad hogy megis hogy csinalod? Hany gyereked van? Koruk? Sajat lakasban vagy alberletben eltek? Dolgozol? Az orszag melyik reszen elsz?
2014. máj. 19. 18:56
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Ország keleti fele, két állásom, egy gyerekem van, saját házban lakunk. Komolyan mondom, hogy három fizuból nem éltünk meg hárman, mikor ketten maradtunk, maradt az én két fizum és lazán megélünk. Nincsenek költséges hobbijaink, nem veszek meg ész nélkül mindent, de ha valamit megkívánunk, megtetszik, nem esek kétségbe.
2014. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező vigyázz, 5-ös-nek nem erőssége a matek, csak a duma! Miért akarsz elválni?
2014. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Mert te annyira ismered az 5-ös válaszolót??

Igenis jobban meg lehet élni úgy, hogy a költekező elemet "kiiktatjuk".

2014. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
7-es, ebben teljesen igazad van!
2014. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Hát igen, hóvégére marad a galuska meg a krumplipüré, nyaralás, külön szoba, külön óra nuku, de mindez semmi ahhoz képest, hogy örökös a létbizonytalanság, mert ha nincs munkád, nincs miből enni, rezsit fizetni. A munka meg persze tartson 8-4-ig, és nézzék el, ha tanszün. van, ha beteg a gyerek, ha nyári szünetben lemondja vki a felügyeletet, de persze erre sz.rik nagy kalappal a tanító néni, az iskola, a munkaadó. D.gölj meg, annál könnyebb lesz nekik...
2014. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha kapsz valamennyi gyed-et mondjuk 70 ezer elég általános plusz 13 ezer családi 10 ezer adókedvezmény 20 ezer gyerektartás. Nem hiszem, hogy 120 ezerből éheznetek kellene. Egy éves kora után meg visszamehetsz dolgozni gyed mellett is.
2014. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!