Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik az ilyen született...

Akik az ilyen született felségek, Szívek szállodája meg ehhez hasonló sorozatokon nőttek fel vajon hogyan látják a családi kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Kérem azok válaszoljanak, akik 10 év körüliek voltak, amikor ezek a sorozatok beindultak.
2014. máj. 20. 07:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy sorozat nem befolyásolja az ember hozzáállását a családhoz és a párkapcsolatokhoz. Én néztem őket gyerekként is, most is néha de nem változtatott semmin. Jobb esetben mindenki fel tudja fogni a film és valóság közti különbséget.
2014. máj. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Aki a Dallas, Baywatch, Knight Rider féle sorozatokon nőttek fel, vajon hogyan látják a családi kapcsolatokat?

Azt hiszem, ugyanúgy.

2014. máj. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A 10 év körüliek biztos nem néztek Született feleségeket,mert elég későn volt már ahhoz,a Szívek szállodája meg egy kedves kis családi film.

Egyébként a mintát nem filmekből sajátítjuk el,hanem a környezetből általában.

2014. máj. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Na ez az, nekem is az jutott rögtön eszembe, hogy fősulis voltam, mikor ment a született feleségek, kábé 3. évadja, és tök későn volt:D Én Dallasos korban nöttem fel. Minden részt megnéztem:D

És nem élnék együtt a nagy családdal...elriasztott ettől a sorozat.:D

2014. máj. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én Dallast néztem sokat,mégsem lettem sem alkesz,sem gazdag.:(
2014. máj. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam tul sokat tanulni a környezetemtől, lévén anyám csak képletesen volt...nagyszüleim családmodelljét "vettem át, nem sorozatokból "tanultam".
2014. máj. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Dallason nőttem fel én is, és szeretnék olyan gazdag lenni, és farmon élni :) Csak az intrikákhoz nem ragaszkodok.

Általános iskolás koromban meg a szappanoperák kötöttek le egy ideig, de nincs 20 szerelmem egyszerre, és nem öldössük egymást a férjemmel féltékenység meg nagy titkok miatt :D

2014. máj. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Akik a született feleségekkor 10 körül voltak, azok egyrészt olyan későn votak, hogy nem nézhették, másrészt még csak 20 évesek..(2004ben indult) nem nevezném igazán felbőttnek őket.

Mármint nem annyira, hogy objektíven lássák a családi kapcsolatokat. Most kb annyi idősen kezdik átlátni, szerintem, vagy csak önmagamból indulok ki, mert én így voltam..

Mármitn 20 évesen is azt hittem mindent tudok, de 23 körül alakult ki az énképem, és családképem is.

Nem kitalált történetek alakítják a veleményemet, hanem az élet, ezért kellett ennyi idő..

Született feleségek, egy igen görbe tükör az AMERIKAI gazdagabb réteghez tartozó háziasszonyoknak..

A Szívek szállodája pedig egy családi MESE, aranyos, nagyon szerettem, egyébként tavaly néztem meg, gyerekként, fiatalként nekem ez teljesen kimaradt.. Zárőjelben: 10 évesen nem is érdeketek volba az ilyen típusú filmek..


27/n

2014. máj. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én néztem mind a kettőt, de nem befolyásolja a családomhoz való hozzáállásomat. teljesen más világ mindkét film, mint ahogy mi élünk. A szvek szállodáját még ha a viasatra kapcsolok néha most is elnézegetem. :)
2014. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Én 27 vagyok idén, ezeken nőttem fel.


A Szex és New Yorkra mondanám inkább, hogy befolyásolta az életemet, mert megmutatta, hogy egy nő is ember, nem csak egy férfi. És nem baj az, ha szingli vagy, de szeretsz élni. Bár...ezt a családomban is így láttam, hogy tisztelik emberként a nőket a férfiak.


A Szülifeli semmiben nem befolyásolt, egy vicces kis szatíra. A Szívek szállodája főcímből meg inkább csak megfogalmaztam, amit eddig is tudtam: I'm gonna follow where you lead. :)

2014. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!