Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolat 6 hónap után?...

Távkapcsolat 6 hónap után? Müködhet?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagunk együtt és 3 hónapig külföldön leszek,a párom itt marad.Mennyire valószínő hogy megcsal,vagy kiszeret belölem? Most ugy érzem nagy a szerelem,meg mindig mondja hogy kibirjuk de nagyon félek hogy nem
2014. máj. 21. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi még csak két hete voltunk együtt, amikor a távkapcsolat mellett döntöttünk. 3 hónapig abszolút nem találkoztunk, 4 hónapig két hetente. Most együtt élünk.

Kitartás! :)

2014. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi két évig éltünk távkapcsolatban, most már fél éve együtt lakunk.
2014. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
48%
Én nem vállalnám be, nekem egy 4 éves kapcsolatom ment rá 2,5 hónap külön nyaralásra.
2014. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret téged, akkor semennyire nem fog megcsalni. 3 hónap nem a világ. Vannak akik éveket várnak egymásra.:)
2014. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4 éve november elején találkoztunk, márciusban 3 hónapra kiküldték a párom Angliába. Szinte minden este beszéltünk skype-on.

6 hét után utánamentem egy hosszú hétvégére. Utána ő jött haza egy hétvégére.

Mi túléltük, jövő hét végén házasodunk.


Kérdés mennyire bízol benne? Ha már most azon gondolkodsz, hogy megcsal vagy kiszeret belőled, akkor lehet ha maradsz sem sikerül.


Bizalommal, őszinteséggel túl lehet élni.

2014. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy van ahogy az utolso irja.Ha szeret akkor megvar akar 2 honap akar fel ev.Mi 4 honapot voltunk kulon aztan mentem utana kulfodre:)
2014. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi alapból távkapcsolatban kezdtük, igaz 2 hetente találkoztunk 3-4 napot.

1 év után összeköltöztünk, 4 éve együtt élünk :)

2014. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Jégtánc ***** válasza:
Mi is alapból távkapcsolattal kezdtük,4 hónap után találkoztunk élőben.3,5 évig havonta 1x vagy ő repült hozzám,vagy én repültem Budapestre.10 éve vagyunk már együtt,2008 óta együtt is élünk,tavaly házasodtunk és a kislányunk 2 éves múlt.
2014. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mamam (edesanyam meselte) 23 evig vart a ferjere vagyis papamra annak eelenere, hogy mindenki azt mondta neki felejtse el biztosan meghalz (katona volt es bortonbe zartak) de haza jott (sajnos mar reg meghaltak.

A lanyom kapcsolata sajnos nem birta ki a tavkapcsolatott 3 honap egyutt 3 honap kulon, egy evet sem birtak ki.

2014. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3 hónapig? Na ne röhögtess már! Akinek annyira fontos a szex, hogy három hónapnyi muszáj-böjtölés miatt képes félrelépni, annak a kapcsolata annyit is ér. Inkább most derüljön ki, mint három kölökkel a nyakadon, húsz év múlva.
2014. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!