Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekeknél, miről lehet...

Gyerekeknél, miről lehet észre venni a nemi identitás zavarait? Ebből alakul ki késbőbb, hogy a saját neméhez fog vonzódni?

Figyelt kérdés
Pl. ha egy 5-6 éves fiú, szeret lányos játékokkal játszani, szeretné ha hosszú lenne a haja, csak lányokkal játszik, babázik, szeretne szoknyába öltözni. Akkor ez utal már arra, hogy később, a saját neméhez fog vonzódni v. kinőheti? Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata?
2009. dec. 30. 12:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
unokatesóm volt ien 5éves korában, most 2.os és teljesen kinőtte, szerintem ő is kifogja.
2009. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Utalhat de nem feltétlenül.Lányos játékokkal ennyi idősen még semmi baj nincs,azzal se hogy lányokkal játszik,és iylen idősen gyakran bujnak a gyerekek anyu magassarkujába is..szerintem túl korán van még messzemenő következtetéseket levonni.
2009. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, ismertem ilyet!

A suliban a lányok kedvence lett.

Soha nem verekedett, mindig lehetett vele beszélni, komoly(csajos) dolgokról is. Diszkrét is volt.!

Felnőttünk, rendesen megnősült, gyerek. Gentleman.

Gratulálok a kissráchoz! kutya baja. Sőt!

2009. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is babázott egy ideig.Majd kinövi
2009. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam festi az arcát, magassarkúba próbál járkálni, szoknyákat, tangákat vesz fel.,és csak 2,5 éves.


Hogy miért? Mert 3 nővére van, lányokat tud csak utánozni. Nálatok nem lehet ez a gond?

2009. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém is ilyen volt kicsinek, de szerintem talán azért mert nővére(én:D) volt neki/van neki. Azóta 19, és rengeteg barátnője volt már, és semmi baja:)
2009. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm is babázott sokáig, azóta kinőtte. Ezt bizonyítja, hogy már megnősült. :) Nincs ezzel semmi gond ilyen korban! És nem később alakul ki, hogyha valaki a saját neméhez fog vonzódni, csak ilyen korban még nem tudja. Homoszexuálissá nem válik valaki, hanem annak születik. De ne aggódj, ennek a jelenségnek semmi köze ehhez, kinövi majd. Ha meg meleg lesz, az nem a babázásnak lesz betudható.
2009. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg az ellentettje voltam. Mindig fiús játékokkal játszottam, fiúkkal barátkoztam, fociztam, s még sem lettem lezbikus:) Ez csak azért volt, mert nekem bátyám van:) Úgyhogy biztos ki fogja nőni! nyugi
2009. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Van báttya is van egy húga is, a húgával kisebb a korkülömbség, vele is játszik többet és akkor együtt babáznak stb.

2009. dec. 30. 14:10
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy barátom dettó ilyen volt, általánosban is csak lány barátai voltak.

És gimiben észrevette, hogy a fiúkhoz vonzódik..

nem lehervasztani akartalak ezzel. De utalhat ez arra is.

Viszont nem törvényszerű, valószínüleg kinövi:)

2009. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!