Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy férjes...

Beleszerettem egy férjes asszonyba?

Figyelt kérdés
35 éves egyedülálló férfi vagyok és 3 éve egy férjes asszony szeretöje. Ö 34 éves és van neki egy 4 éves gyereke. Elválni nem akar a férjétöl a gyerek miatt, de azt mondja engem szeret. Én imádom ezt a nöt, életem szerelme. Nem tudom elhagyni, képtelen vagyok rá de beleörülök a tudatba hogy azt mondja szeret de a gyerek miatt nem válik el, mert a gyerek imádja az apját. Hogyan tovább?
2014. máj. 27. 21:09
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
79%
Mond el a férjnek mindezt, máris nem lesz férjes asszony.
2014. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Eldöntöd, milyen életet szánsz magadnak.

Aztán:

1. Vagy beletörődsz, hogy ez sosem fog változni, mivel anyának a kényelme fontosabb, mint te és minden marad így.

2. Vagy lépsz, változtatsz és keresel olyat, aki neked adja meg a szerelmet, otthont, családot.

2014. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
hogy ő is mondta,nem fogja elhagyni a férjét.
2014. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Elsö válaszoló! Azt hiszem nem az én feladatom az hogy bejelentsem a férjének hogy hahó a nejed évek óta velem csal. Másrészt annál jobban szeretem a szerelmem minthogy így hátba támadjam. Azzal csak elveszíteném. Egyébkény nök válaszára is kiváncsi vagyok mert úgy vettem észre ha a férj csalja meg a feleségét vagy tart szeretöt, akkor elöszeretettel sajnáltatják magukat (de sosem gondolnak bele abba hogy mi volt az ok amiért meg lettek csalva, hiszen tökéletesek) a 3. fél pedig a k. Ellenkezö esetben mi a véleményük? Konkrétan az én esetemben hogy miért nem akar valójában elválni? A gyerek csak kifogás?
2014. máj. 27. 21:22
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek miatt, azt hittem ezt a dumát csak nők tudják bevenni. Nyisd ki a szemed, minél előbb.
2014. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
71%

A gyerek csak kifogás.Nem szeret téged eléggé,vagy túl kevés a pénzed,és nem tudnád azt az életszínvonalat biztosítani neki mint a férje.Vagy egyszerűen csak gyáva.Mert azért kell bátorság hozzá,nem kicsi.Én amikor megcsaltam a férjem,el is hagytam,mert iszonyatosan beleszerettem a fiúba,akivel azóta is együtt élünk,ez 4 éve volt,hoztam a gyerekeimet is magammal.


40/N

2014. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Mert kényelmes neki, hogy ott a biztonságos családi fészek, egy balek, aki biztosítja a kényelmét, meg egy másik balek, aki liheg utána, ápolja az önbizalmát, meg meg is *****-ja.

Fordított helyzetben neked nem volna kényelmes? Ott a feleséged, aki ellát, főzi az ebédedet, vasalja az inged, neveli a gyereked, takarítja a házad, meg ott a szeretőd, aki egyéb igényeidet is kiszolgálja. Hát nem qrva kényelmes ez az élet?

2014. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
88%

Tök mindegy, hogy mi az indok, lényeg, hogy nem fog elválni. Úgy is mondhatnám, hogy nem szeret téged annyira hogy elváljon.

A gyerekét nyilván jobban szereti nálad, és önmagánál is, azért az ő érdekeit nézi.

De ha a gyerek valóban csak egy kifogás, akkor még rosszabb a helyzet: a férjét és/vagy a kényelmét is jobban szereti nálad.

2014. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
De miért mindig a gyerekkel jönnek? Miért rá fogják? Mennyire szeretik a gyereket ha rákenik az egészet? (idegileg nagyon kivagyok)
2014. máj. 27. 21:28
 10/45 anonim ***** válasza:

Nem akarna akkor sem elválni, ha nem lenne gyereke, de így van kire fognia a dolgot. :) A gyerek akkor is szerethetné az apját, ha elválnának a szülei.

Egyébként meg ha elválna, és ti összejönnétek, nyugodt tudnál lenni mellette? Lehet, hogy akkor is nézne magának egy szeretőt...

2014. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!