Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában folyton azt álmodom...

Mostanában folyton azt álmodom, hogy lefekszem a sógorommal, aki egyébként állati jó pasi! Normális? (a férjemnek nem szóltam róla)

Figyelt kérdés

2014. máj. 29. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként a valós életben nem érdekel téged a sógorod, nem kívánod és a férjeddel minden oké, akkor szerintem ne foglalkozz ezekkel az álmokkal. Ha viszont amúgy is felkelti az érdeklődésed az említett rokon... na akkor az már nem normális!
2014. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nőből vagy. Ő meg állati jó pasi. Kémia. A férjednek ne is szólj róla, és évezd az álmaidat (más kérdés, hogy megvalósítani azért nem kéne)
2014. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendellenes, de szerintem nem jelent jót. Nálam akkor jöttek ilyen álmok, ha nappal az agyammal elnyomtam valamit magamban. Éjjel meg nem volt menekülés, az ész elhagyott. Szóval vigyázz az álmokkal, főleg, ha érzékeny vagy az álmok hangulatainak megélésére.
2014. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne szólj a férjednek. Mégis mit mondanál?
2014. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen.Tisztában vagyok vele,hogy a párom öccse jobb képűbb,de semmi több. Viszont 1-2 hétig róla álmodtam igen intim módon. Ami jobban aggasztott,az a szomszéddal való álom. Én azokat rémálmoknak tekintem,mert vele is volt szzexuális viszonyom álmomban,de őt viszont utálom és kerülöm,ha lehet,mert félek,hogy nem épelméjű. Vagy nem tudom. Kukkol az ablakomon,túl kedves és csendes.


Ilyenkor azon töprengek,hogy nekem inkább valami titkos vágyam van a szeuxualitás terén,azért álmodok ilyeneket.

Ja és volt,hogy arra ébredtem,hogy orgazmusom van.De ez csak egy időszakban volt.Se előtte se utána nem volt többet.

2014. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennek túl nagy jelentőséget tulajdonítani, én akkora hülyeségeket tudok álmodni... volt hogy azt álmodtam, hogy a Gyurcsány Ferenccel járok hihihi és tök boldogok voltunk, futkároztunk a réten mint a gyerekek... rossz volt felébredni. De úgy röhögtem reggel :D
2014. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tagadni ha lefeküdtél vele:)
2014. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!