Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőkön miért van mindig több...

A nőkön miért van mindig több teher?

Figyelt kérdés
Ha a férfiak nemtörődömök, vagy nem veszik ki a részüket a családi életben, csak akkor, ha szórakozásról van szó, akkor mindenki csak legyint, hogy ők csak férfiak. Ha viszont egy nő követ el bármilyen bakit, akkor mindenki megbotránkozik. Például ha az apa főz és nem a nő. Miért ragaszkodik mindenki ezekhez a több ezer éves idejét múlt hagyományokhoz? Semmi értelmük a mai korban és csak a vita van miattuk. Tök értelmetlen dolgok miatt.

2014. jún. 6. 23:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
40%

Mert ha nincs problémájuk, akkor generálnak maguknak. Erről híresek.


egy nő

2014. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
93%

Normális férfival kell családot alapítani. Ha egy nő olyan férfival áll össze, mint amit te leírtál az meg is érdemli.

Az pedig, hogy valaki megbotránkozik senkit nem érdekel.

2014. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 A kérdező kommentje:
1 Te is jól lehúzod a saját nemedet:( Bár tény, hogy van miért, de az nem az, amit írsz.
2014. jún. 6. 23:41
 4/111 anonim ***** válasza:
87%

Mert a nők hagyják, hogy az orrukon táncoljanak. Másoknak meg semmi köze a családi életedhez, feltehetik a szájkosarat. Szerintem a nők jobban bekeményíthetnének, radikálisan reagálva arra, ha kedves férj pl. nem veszi ki a részét a házimunkából -> nem csinálom meg neki a mosást, takarítást, mosogatást, fulladozzon a mocsokban, ha úgy tetszik

nem veszi ki a részét a családi életből -> én is eljárogatok csak úgy ki tudja hova és kivel

b@ßogat minden hülyeséggel + féltékeny, nem akar kiengedni a házból -> lelépek egy hétre úgy, hogy azt se tudja, hol vagyok, akkor talán megjön az esze

2014. jún. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 A kérdező kommentje:
4 Sokszor az a baj, hogy amelyik nőnek tartása van, az nem talál pasit. Nem egy ismerősöm járt így:(
2014. jún. 6. 23:45
 6/111 anonim ***** válasza:
23%

Ez nem igaz, csak tipikus női hiszti.

Mondom ezt úgy, hogy én is nő vagyok.

2014. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is igazad van.Nekem nagyon rendes pàrom van,bàrmire megkèrhetem stb.

De akkor sem úgy vannak összerekva a pasik,mint a nök szerintem.A nö minden rèszletre tud figyelni(mert muszàj neki) hàztartàs,munka,stb.Igy több mindenre terjed ki a figyelem,ezàltal a problèmàk is.Talàn ezèrt van az is hogy egy pasira legyintenek,ha valamit elcs e sz,vagy nem jôl csinàlja.Mièrt van igy,nem tudom!Rosszul vagyunk kódolva.

2014. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 A kérdező kommentje:
6 Egy pasi amúgy sokkal többet hisztizik, mint egy nő. Ezt már megfigyeltem. Csak arra is legyintenek, mert az ugye nem hiszti.
2014. jún. 6. 23:48
 9/111 A kérdező kommentje:
7 Pont ezért, mert muszáj! De miért muszáj? Bárki oda tud figyelni több dologra, ez azért nem olyan nagy kunszt.
2014. jún. 6. 23:48
 10/111 anonim ***** válasza:
83%
7-es: A nagy lóf@$t! Az esetek többségében csak megszokják azt, hogy a nő Gyes alatt csicska lesz, és már a munkába való visszatérés után is elvárják azt, hogy idegrendszeren, erőn, időn felül is ugyanúgy ki legyenek szolgálva és ki legyen ganajászva a lakás, mint akkor, mikor otthon volt. Ha ezt nem kapják meg, megy a férfihiszti. Na ekkor kell összecsomagolni és elmenni, és nem visszanézni, mert még az egyedüllét is jobb, mint egy ilyen óriáscsecsemő a nő nyakán, aki csak lehúzza.
2014. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!