Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák kicsi...

Egyedülálló anyukák kicsi gyerekkel-hogy viselitek, hogy igazából nincs kihez szólni?

Figyelt kérdés
Én baromi egyedül érzem magam.
2014. jún. 7. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egyedülálló anyuka, de a férjemmel éppen nem vagyunk túl jóban, és k*rvára magányosnak érzem magam. Szarul viselem. A szüleimnek, testvéremnek szégyellem elmondani, pedig nagyon jó a viszonyunk. De utálom, ha valaki látja rajtam, hogy nem vagyok jól...


Úgyhogy magamban nyomorgok, ez van... hiányozna a szeretet, törődés...


Neked a családod hol van? Velük nem tudsz beszélni?

2014. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem azért ez nem pár függő. Nem igaz, hogy nincsenek szüleid vagy egy barátnőd akivel beszélhetnél.
2014. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem igazán van barátom.

Anyukámat felhívhatom, de attól még egyedül vagyok itthon.

2014. jún. 7. 22:17
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Mennyire lakik messze? Nem tud esetleg holnap, vagy hétfőn meglátogatni? Testvéreid? Édesapád?
2014. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Az oviban vagy a suliban nincs más egyedülálló anyuka? Áthívhatnád őket és akkor amíg a gyerekek játszanak, ti is beszélgethetnétek. Ha nem is oldja meg a problémáidat, jól fog esni, hogy van olyan aki megért.
2014. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egyedülálló, de a párom reggel 5kor megy el itthonról, és este 11-kor jön haza hétvégén is. És nagyon nehezen viselem. sokszor megyünk le játszótérre most, hogy szép az idő, ott néha el lehet beszélgetni jófej anyukákkal, de azért sokszor nem. Próbálom minden héten 2-3 délutánt úgy alakítani, hogy valakivel találkozzunk.


Tudom miről beszélsz...amikor azt érzed, hogy egy hete nem nyilvánultál meg "értelmesen", vagy nem beszélgettél senkivel a saját szinteden...

2014. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak az egyedülállók, valamint nem csak az anyukák érezhetik magukat magányosnak. Sajnos én sem nagyon tudok itthon senkivel elbeszélgetni. Feleségemhez ha szólok, annak mindig az a vége, hogy "hülye vagyok", valamint az anyagiak (pedig nem is állunk rosszul), ezért már nem is nagyon mondok neki semmit, mert nem szeretek veszekedni, illetve nincs kedvem halgatni a kioktatást. A fiammal nagyon jó volt a kapcsolatom, még mindig az, de már kamaszodik és elkezdett zárni felém, ez fáj nekem. A kislányom, aki még ovis, vele tudok egyedül ellenni, de ő még kicsi, csak játszok vele. Ezért inkább megyek ki az udvarra munka után, vágom a füvet, húzgálom a gyomokat, gondolkodom és álmodozom...
2014. jún. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia , én is egyedül nevelem a kisfiamat.

Merre éltek? Mennyi idős a kislányod/kisfiad?

Én szívesen ismerkedem hasonló édesanyákkal.

Budapestiek vagyunk, a kisfiam lassan 4 éves.

Szép napot

2014. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Én is Budapesti, és szívesen összejárnék néha valakikkel. Ma is egész nap tök egyedül vagyunk :(. Melyik kerület? Mi 13.
2014. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

Nekem meghalt a babám! Nekem aztán szó szerint nincs kihez szólnom!

Bármit megadnék, hogy a helyedben lehessek!

2014. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!