Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem merek anyukámmal az...

Miért nem merek anyukámmal az érzelmeimről beszélni?

Figyelt kérdés
Ha arra kerül a sor h anyukámmal kell beszélni csak olyan dologról took vele beszélni ami mónem az érzelmeimmel kapcsolatos!!!Lehet h azért van mert én későn születtem és már kicsit h is mondjam el járt felette az idő?????????
2008. júl. 30. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Szia, én is ugyan ebben a cipőben járok, bár nem vagyok késő születésü, de anyámmal még se olyan a kapcsolatunk hogy tudnék vele beszélni
2008. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit tegyek?
2008. júl. 30. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia...igazabol nem nagyon tudom mit lehet tenni

Hany eves vagy? (gondolom tizenvalamennyi) ha mar 17-18 nem sokat tehetsz, elfogadod h "ez van"...

en sem tudok beszelni anyukammal ilyensmirol, egyszer szepen meg is mondtam neki h nem tudok vele ilyensmirol beszelni...nem is szoktam. van parom majdnem egy eve, de azt h mennyire szeretem pl a paromat nemtudom hanyszor hallhatta tolem. ilyen teren nem jo a viszonyunk.

Ha mas teren jol kijosztok akkor mondd el neki h szeretnel vele az erzelmeidrol beszelni, es probaljon meg vegighallgatni. ha olyan lesz edesanyad hozzaallasa akkor keresni fogod tovabbi problemakkal, ha nem akkor sajnos nem. UDV

2008. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ebben a cipőben vagyok, most is akartam neki mondani vmit, ami nekem fontos, és nem bírtam, minden másról beszéltünk. Néha közös program alkalmával sikerül, vagy spontán, de tervezetten sosem sikerül. Nekem is az ilyen dolgokat nehéz közölnöm mással.
2008. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En mar 24 eves vagyok es csak 20 ev van kozottunk, megsem tudtam meg megtalalni a megoldast... remelem valaki tud valami okosat irni.:)
2008. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!