Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szuleim elváltak és apumal...

A szuleim elváltak és apumal élek, de neki nem merek elmondani, a szerelemel kapcsolatban semmit mért?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 20:51
 1/5 anonim válasza:
100%
ezt neked kellene tudnod...
2008. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Eloszor is lany vagy vagy fiu?Hany eves vagy?Miota elsz apukaddal?Milyen volt eddig a viszonyotok?Ne haragudj a sok kerdes miatt,de jobban fogunk tudni Neked segiteni,ha egy kicsit bovebben ismerteted a tortenetet...Varom valaszod.......
2008. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szia


17-éves vagyok és kicsi korom ota vele élek de a szüleim 3 h váltak ell és nö vagyok!!!

2008. júl. 31. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha vele élsz, akkor nyilván vele vagy jobb viszonyban. Akkor pedig óvatosan már kérdezhetnéd... 17 évesen már nyugodtan beszélhetnél neki: hiszen nemsokára nagykorú vagy!

Ha viszont édesanyáddal szemben több bizalmad van: nyilván találkozol vele is, nem? Olyankor lehet kérdezni. Csak ő kevésbé ismeri az életed. De apukád - ha már eltart és nevel - ennyit azért megérdemelne.

2008. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szégyenérzeted van és nem mert egy férfitól tanácsot kérni, mert cikinek tartod és félsz, hogy más szemmel nézne rád. Szerintem neki pedig jól esne, hogy bizalommal fordulsz hozzá.

Próbálkozz egyszerű témákkal, ha úgy látod vevő rá, vágj bele a nehezebbe is!

2010. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!