Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyári temetés öltözék?

Nyári temetés öltözék?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy mivel nagyon meleg lesz a temetésen, nem húznék zakót, hanem fekete cipőt, nadrágot, fehér inget, és fekete nyakkendőt. Mivel érzékeny a szemem, egy fekete keretes, tükrös napszemüveget is felvennék. Ez elfogadható?
2014. jún. 10. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem veszel zakót, akkor inkább fekete inget vegyél fel. A napszemüveg elmegy, de a tükrös elég furcsa.
2014. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
65%
fehér ing, fekete nyakkendo jólesz
2014. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem muszáj a zakó és éppen a fekete ing sem. Sajnos voltam az elmúlt években néhány temetésen, ahol meleg volt és sok férfit láttam fekete nadrágban és vagy fekete ingben, de olyat is többet, akik fehér ingben voltak a fekete nadrághoz. Szóval a fekete-fehér öltözet teljesen rendben van, a lényeg, hogy rikító, színes öltözet nem illik temetésre.
2014. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Jó lesz
2014. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen jó lesz.
2014. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem közeli hozzáartozó, akkor a fekete nadrág és egy rövid újjú fehér ing is jó.
2014. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Elfogadható, habár én zakó hiányában a fehér ing helyett feketét vennék, de a napszemüveget nem. Bármennyire is érzékeny a szemed, a napszemüveg csak az amerikai filmekben és a sztárok között elfogadható. Közembernél kicsit ciki. Ha egyáltalán nincsenk pigmentjeid, azaz albinó vagy, vagy frissen szem-műtött, akkor elismerem, hogy tényleg szükséged van rá.


Ne szégyelld a könnyeidet és fogadd őszinte részvétem.


Nálunk tavaly nyáron volt temetés, kb. 38 fok volt árnyékban. Mindenkin (férfi) volt zakó a szertartáson, utána a halotti torra vettük csak le. De ez ízlés dolga.

2014. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha családtag az elhunyt, akkor fekete legyen az ing.

Ha rokon, barát, kolléga, akkor lehet fehér is, fekete nyakkendővel.

2014. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!