Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ötleteitek vannak...

Milyen ötleteitek vannak ballagási ajándékkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom most ált. sulisról beszélsz, annak van "szezonja".


Én pénzt kaptam, és a későbbiekben azt is fogok adni.

2 éve a férjem unokahúga ezüstláncot kapott medállal, akkor nagyon le voltunk égve. Most az én unokahúgom ballagott, ő is ékszerszettet kapott, nem akartunk különbséget.


Ha nem akarsz pénzt, ékszer jó lehet, de csak ha ismered az ízlését. Mi pl. egy shamballa szettet vettünk (füli, nyaklánc, karkötő), ezüstöt.


Pénzt is lehet "szépen" adni, pl. pénzcsokor...

2014. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy mind a kettőnk öccse (tavaly ill. idén) 10-10e ft-ot kaptak, egyik csokorban, aminek egy Kalinka volt a közepén :) , másik borítékban, 500asokban :)
2014. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk már elmúlt a ballagás, 30-án. Én megkérdeztem a gyerek szüleitől mit kér a gyerek, vagy mi kell neki. Végül egy swatch órát kapott, meg egy uszoda bérletet.
2014. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ált sulis ballagásra nem kell túlzásba vinni. én a 40 fős családi ebéden kaptam összesen 40ezer ft-ot meg egy tollszettet. amúgy egy csokor virág meg párezer forint és kész.
2014. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó ötletek! :) Köszi szépen!
2014. jún. 12. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!