Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális egy ilyen...

Mennyire normális egy ilyen kapcsolat? Tényleg csak a gyerek köti össze őket?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nagyon szimpatikus férfival, hamar egymásba is szerettünk. Egyetlen bökkenő van: van egy gyereke. Ez nem olyan nagy gond számomra. De a kapcsolata a gyerek anyjával finoman szólva is furcsa. A gyerek 1 éves, egyéjszakás kapcsolatból lett. Sosem élt együtt a nővel, de a gyereket szinte együtt nevelik. Van, hogy ott alszik nála, ha esetleg a gyerek felkel éjjel akkor ő kel hozzá.


A többi dolog belefér, de ez az ott alvás nekem sok. Mi a véleményetek?


2014. jún. 15. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nekem is sok lenne...

Elbeszélgetnék a férfival, ha már annyira komoly és megbeszélnénk a határokat. Az rendben van, hogy jóban vannak, de fontos lenne számomra, hogy bízhassak a partneremben és ne legyen még egy másik nő az életében "úgy"...

2014. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is aludtak ellenkező nemű barátok is. Tényleg csak barátok, soha semmi több nem volt köztünk. Én egyedül, segítség nélkül neveltem gyereket, így egyszerűbb volt megoldani. Volt egy kihúzható kanapé, ott aludtak a vendégek.
2014. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként sztem sokkal könnyebb egy kisgyereket úgy ahhoz szoktatni, h anya nincs otthon éjszakat - tehát el tudja vinni magához később a gyereket -, h ez a saját környezetében történik eleinte. Amellett az anyánál minden adott, ruhák, eszközök... Lehet, h anya azon az éjszakán lelép otthonról...
2014. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért én beszélnék a nővel is, hogy valóban így van-e, ahogy a férfi elmeséli. Sose lehet tudni...
2014. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy házasok? Bemutatott téged a másik nönek? Ha nem, akkor 100% hogy házasok, veled meg szórakozik.
2014. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!