Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokjek meg otthonrol?

Szokjek meg otthonrol?

Figyelt kérdés

Mar egy ideje szervezem a megszokesemet.Anyukam megertene,leirom majd neki egy papirra. 16 eves vagyok,lany.

Mar 3 eve kint vagyunk Nemetorszagba,en es anyukam.A tobbi csaladtagommal nem tartsuk a kapcsolatot.

Altalaban a nagy dolgokat megalmodom,vagyis hogy mi lesz elore.Szoval ha megalmodom,hogy rossz dontesty teszek,akkor amradok,ha nem,akkor megyek.

Anyukamnak mar errol emlitettem,de nemt orodott velem.Igazabol nem torodnik semennyire sem velem..

Nekem muszaj elszoknom,nema zert mert most utalom anyum,hanem mert el kell.

Londonba szeretnek menni,viszont ott mikez kezdjek szerintetek? Feretett penzem van,de nem fog orokre megmaradni,tudtok valami munkat?Az angol nyelvet tudom.


2014. jún. 21. 16:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy anyukád megértene. Igazából mért akarsz megszökni?
2014. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Mar nagyon regota ez a tervem,es en nem szeretnek mar tobbe vele elni :) Nem szeretem.Tisztelem mert az anyam,de nem szeretem. Tulsagossaq is gyuloli az Urat,en pedig szeretem IStent. Ez nagy kulonbseg koztunk,es en nem szeretnek az anyammal elni.
2014. jún. 21. 16:58
 3/31 anonim ***** válasza:
62%
Kedvesem! Vigyél magaddal. Én magyarul tudok, és anyámmal meg tudom beszélni. Segítek feldolgoznod az édesanyáddal való "rossz" kapcsolatod. Mindössze annyit kérek: tarts el! Álmodj velem, álmodj rólam!
2014. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%

Mi az a konkrét ok, amiért meg kell szöknöd? megálmodtad?

És mi az, hogy anyukád megértené? elolvassa a levelet és vállat von, hogy oké.

Az, hogy beszélsz angolul, persze jól jön Londonban, de kérdés, hogy milyen munkát kapnál (bártáncosnő, pincérléány...) és mit kezdenél ott egyedül?

Pár év múlva már kimehetsz szerencsét próbálni, akár anyukád is bátorítana, de most még szerintem tanulj.

2014. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%

Kiskorú vagy. Ha még netán el is jutsz Angliába, ha szerencsés vagy, megtalálnak a rendőrök, és visszavisznek édesanyádhoz. Ha nem, akkor 1-2 kedves fiatalember majd a gondjaiba vesz, és lesz rögtön "munkád".

Ha k urvulni vágysz, csak tessék.

2014. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Haha ertelek titeket :) De nem oltasokat kertem.
2014. jún. 21. 17:01
 7/31 anonim ***** válasza:
26%

Figyi, ha jól megy az az angol, akkor menj fel valamelyik népszerű külföldi társkeresőre és szedj össze egy gazdag külföldi csávót. 30-40-50 éves üzletembert vagy ilyesmit. Azok buknak a fiatal kis csajokra, sőt csak olyat keresnek, mivel tele vannak pénzzel, bárkit megkaphatnak.


De azért nyilvános helyen találkozz velük és egyből ne szállj be a kocsiba, akármilyen luxusautó.


Öltözködésed ne legyen prostis, inkább csinos, nőies, szoknya se kell első találkozáson. Első találkozáson ne menj vele drága helyre, akármennyire is akar elvinni, csak később kérj tőle ezt-azt.

2014. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Egyebkent ide nemetorszagba (12) evessen magam jottem ki
2014. jún. 21. 17:02
 9/31 A kérdező kommentje:
#7/8 koszonom:)
2014. jún. 21. 17:03
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogy 12 évesen egyedül mentél ki Németországba? mégis hogyan?

Felültél egy buszra és bele az ismeretlenbe? hol szálltál meg és miből éltél?

És mikor ment ki utánad anyukád?

Ez nekem felfoghatatlan...

2014. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!