Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy én...

Miért lehet az, hogy én alszok legkésőbb itthon szinte minden este?

Figyelt kérdés

A testvérem 25 év körül van az anyámék 45-50 évesek, lefekszenek mind már 21-23 óra környékén általában, én viszont gyakran fent vagyok 0-1ig is, ha van mit csinálni akkor akár 2ig is és gépezek meg tv-t nézek a szobámban.

Én 18 éves vagyok, mi lehet az oka, hogy csak én vagyok itt ilyen későnalvó?

Kicsit nyomasztó ilyenkor későn mindig, hogy mindenki alszik már csak én nem.


2014. jún. 25. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Én is ezt az időszakomat élem.. Mondjuk ha teheted, programozd majd át magad, próbálj lefeküdni mindig egy fokkal korábban, mert elég fárasztó így, az éjfél előtti alvás a legfontosabb.

Én amúgy szeretem ezt, akkor a legnagyobb a nyugi, ha már csak én vagyok fenn:)

20/L

2014. jún. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 piriiiiii ***** válasza:
94%
Vannak emberek, akik egyszerűen ilyen természetűek. Szerintem pont az a jó az éjszakában, hogy nincs ott senki, nem zajong senki. Nyugalom és csend van.
2014. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy túl későn kelő vagy?Vagy néha néha ebédben csinálsz egy kis pihit?Esetleg az hogy nem csinálsz semmit egész nap,az az nem fáradsz el mert egész nap csak tunyultál :)

Reggel 4kor kelned kéne és munkába menni,megnézném hogy mikor is feküdnél le aludni :)

2014. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Reggel szünetben 8-9kor kelek, és nem csinálok túl sok mindent napközben
2014. jún. 25. 23:44
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
fizikai terhelés. torna, futás, séta, kerti munka és akkor hamar fogsz aludni:)
2014. jún. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akik már dolgoznak, mivel korán kelnek, muszáj korán feküdniük. És ha egész héten korán kelsz, te sem fogsz fennmaradni hajnal kettőig.
2014. jún. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Reggel szünetben 8-9kor kelek, és nem csinálok túl sok mindent napközben"


Ezert nem vagy almos este 10 utan sem. Sportolas, mozgas, hazimunka, diakmunka segit kellemesen elfarasztani.

2014. jún. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
en 4:30 kor kelek, de siman fenn vagyok 1ig, ma meg nem is aludtam (chris lawier volt gyorbe)
2014. jún. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
# 8/8 Időpont ma 05:44 Állj le a drogokkal :)
2014. jún. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem egyforma a biológiai ritmusunk, vannak korán fekvő korán kelő típusok és vannak későn fekvő későn kelő típusok. Ha ez a mindennapi teendőidben nem gátol és nem zavar jobban egy kérdés erejénél, akkor nincs gond.

Egyébként ha ez zavar, akkor próbáld meg aktívabban tölteni a napjaidat, fáraszd ki az elméd és a tested, akkor biztos hamar ágyba esel, emiatt másnap korán kelsz és este újra "jó időben" kívánod az alvást. Hamar át tudod programozni magad.

2014. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!