Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom borzasztóan féltékeny....

A párom borzasztóan féltékeny. Nem adok okot erre a viselkedésére, mégis parázs viták vannak emiatt köztünk. Már a barátságaim, gyerekek keresztszüleivel levő kapcsolatom is veszélybe kerül emiatt. Hogyan tudnám kezelni a helyzetet?

Figyelt kérdés
2008. aug. 1. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem áltatlak. ha ő ilyen akkor hiába nem adsz rá okot ilyen is marad. nem látok esélyt rá hogy megváltozna egy ilyen típusú ember. próbáld szép szóval, sok beszélgetéssel,kérjed kísérjen el ha mész valahova. bár gondolom ezen már túl vagytok. a kérdés az te meddig bírod. nekem minden ilyen kapcsolatom tönkrement.
2008. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek a dolgoról, de ne akkor, amikor éppen veszekedtek, hanem amikor tűzszünet van. Kérdezd meg tőle, hogy mi az oka a féltékenységének, tettél-e olyat, ami neki nem tetszett (túl szépen néztél valakire, vagy túl kedves voltál, stb). Neki kell rájönnie magától, hogy semmi olyat nem tettél, ami miatt féltékenynek kellene lennie. Én sajnos a másik oldalon állok, persze igyekszem visszafogni magam, de hidd el, a féltékeny szerepében sem könnyű lenni. Az a lényeg, hogy megértse, a hiba benne, és nem benned van. Én ezt szerencsére már beláttam, és igyekszem változtatni magamon, több kevesebb sikerrel. Remélem nektek is sikerül megbeszélnetek a dolgokat!
2008. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

sztem a féltékenység intelligencia kérdése.

semmi köze a nagy szerelemhez, meg annak, h az ember milyen típus...

2008. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!