Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámmal hogyan közöljem?

Anyukámmal hogyan közöljem?

Figyelt kérdés
Anyum nem hordtangát csak ritkán szedeti le a szőrt a punciról a lábáról a hónaljáról pedig sose. Én eddig szinte csak olyanokat láttam akik mindenhonnan leszedetik. Vagy ha nem is tangát akkor franciabugyit hordana.
2008. aug. 1. 15:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én anyum is ilyen.


Aztán? Ők nem ebben a szőrtelenítős divatban nőttek fel.

Meg ha neked ciki vagy égő az anyukád akkor mélyen gondolkodj el.


Tangát nem hord? és? nem mindenki viseli el.


Hagyd a francba az egészet. Meg se említsd.

2008. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

31 éves vagyok. nem szeretem a tangát :) eddig minden pasim elfogadta, és más izgi dolgot vettem fel. Pedig nagyon jó popsim van...


Az meg hogy mit szőrtelenít az az ő magánügye.

2010. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az én Anyukám már elmult 40 éves és a legcsipkésebb tangákat hordja... nekem meg az a bajom h kicsit szolidabb is lehetne, mert már nem 20 éves..
2010. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az én anyukám 50 fölött van, és mindenhol szőrös. Nem is érti a mai fiatalokban, hogy mért vállalják, hogy a szőrtelenítés olyan gondokat okozzon, amilyeneket okoz.

Viszont nagyon jó ember, és ha valaki beszólna neki a buszon, hogy szőrös a hónalja, én magam adnék a hülyének egy frászt.

Azt meg vegyük figyelembe, hogy össz-vissz tízenegy-két éve van ez a szőrtelenítési őrület. Akinek meg nem tetszik, hogy egy ilyen kis új divatkodás nem változtatja meg minden ember életét gyökeresen, az puffogjon magában!

2010. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok, és sosem szerettem sem a tangát, sem a franciabugyit, mert nekem nem kényelmes. Mindezek mellett csinosan, nőiesen öltözködöm, de bugyiból a sportosabbat szeretem. Nem is értem, téged miért zavar, hogy anyukádnak milyen bugyi kényelmes. Vagy hogy az intim területeken hogyan, mikor borotvál. Te csináld úgy, ahogy neked tetszik, gondolom anyukád sem szól bele, hogy milyen bugyit hordj, vagy hogy mikor szőrteleníts.

Az, hogy a hónalját, lábát nem szőrteleníti, az manapság lehet, hogy ciki (engem is zavarna MAGAMON), de amikor ő volt fiatal, még nem ez volt az általános trend. Ezt esetleg mondhatod neki, hogy ma már egy ápolt nő képéhez hozzá tartozik, hogy nem szőrös a lába, hónalja, de ha neki ez így jó, akkor nem tudsz mit csinálni, és igazából nem is kell.

2010. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!