Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom különbséget tesz...

Anyósom különbséget tesz gyerekeim között, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyósom mikor meghallotta, hogy babánk lesz, a lányommal (aki most 5 éves) sokkal jobban kezdett törődni mint azelőtt. Amikor terhes voltam kijelentette, hogy neki nem kell több unoka. Igy a most 2 hónapos fiamatat úgy veszi mintha nem is lenne. Közel lakik hozzánk és amikor eljön a lányomhoz, mindenféle drága ajándékokat hoz neki. A fiam eddig semmit sem kapott tőle. Az az érzésem féltékennyé akarja tenni a lányomat. Már bebeszélte neki, hogy őt(mármint a lányom) neki szültem, a fiamat pedig nekem. Annyira közömbös a fiammal szemben, hogy már a lányom rászólt, hogy miért sosem öleli meg a babát. Ekkor bejött ölbe vette a fiamat pár percre de megjegyezte: csak le ne büfizzen tejjel. Strandruhába jött át hozzánk, tehát nem is volt alkalmi ruhában. Eddig hallgattam és tűrtem de mostanra már a hideg is kiráz ha arra gondolok, hogy eljön a lányomhoz látogatóba, de a babát meg sem nézi. A férjem aki szintén ezt látja, azt mondta hagyam rá mert öreg. Egyébként őt is zavarja ez a viselkedés.
2008. aug. 3. 14:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A vén szemét tagadott!!!????


Ez nagyon szar helyzet!

Pfujjjj, de gusztustalanul viselkedik!

Ezek azok a tipikus vén banyák akik visszaélnek a helyzetükkel, hogy öregek meg stb.

Örülne b#zmeg, hogy elvagytok szépen, egészséges gyerekek, meg meleg családi fészek!


Ezek meg tudják keseríteni az életet!

KITARTÁS!!!(csöndben mondom, hogy senki nem él örökké...)

2008. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Na,jó nagy bunkó!A Papó szava se számítana semmit?Vele nem érné meg beszélni,hogy vegye rá a nagyit,hogy rendesebb legyen?Ha nem ,akkor adjátok vissza a lét ,vegyetek kocsit (mindenki hitelezik ,meg lehet oldani),és éljetek boldogan egymástól jó távol!Ha nem ,akkor ritkítsátok a találkozásokat és ne hagyjátok kettesben a kislánnyal ,hogy ne mondhasson neki ilyeneket!Aztán ,hátha megbékél a kisfiúval is,ha látja ,hogy ő szeretettel fordul felé(a gyerekek már csak ilyenek)!Egyébként komoly problémákat okozhat ez nálatok a jövőben ,de főleg a 2 gyerek kapcsolatában!Nem éri meg.....
2008. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!