Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az ismerősömnek van egy 12 éves lánya akit a nevelőapja rendszeresen fogdosni szokott. Már rendőrségi ügy is van belőle. A nevelőapja alkoholista, az anyja meg tud ezekről a dolgokról de nem tesz semmit. A lány pedig nem mer semmit elmondani mert fél hogy a gyámügy elviszi. Félek, ha bejelenteném akkor esetleg bosszúból engem vádolnának meg olyanokkal amiket meg sem tettem. De azt sem akarom hogy a lányt esetleg megerőszakolja a nevelőapja. Mit tegyek?
2014. júl. 29. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az anyát kell meggyőznöd. Nélküle nagyon nehéz bármit is tenni.Brutális egy helyzet.
2014. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos az anyja nem tesz semmit mert fél hogy az élettársa kiteszi az utcára :(
2014. júl. 29. 18:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Anya az ilyen? A családvédelmisnek kellene szólnod.
2014. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor a kislánynak kell elmondania mindent,az ilyet nagyon komolyan veszik a hatóságok. Ha igazak a vádak,a férfit eltávolítják. A kislányt nem viszi el a gyámügy.
2014. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudják hogy mi folyik náluk, rendszeresen kell járnia a lánynak hozzájuk és pszichológushoz aki meg is jegyezte hogy valamit nem mond el. Inén bíróságon is voltak, elötte lévő este telibeszélték a fejét hogy ha nem akar intézetbe kerülni akkor ne mondjon el semmit. 11 évesen nőgyógyászhoz kellett menniük hogy szűz e még. januárban lessz még egy tárgyalás de szerintem ott sem fog elmondani semmit sem.
2014. júl. 29. 18:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Segíts a kislánynak, hogy bízzon meg valakiben és mondjon el mindent. ŐT NEM VIHETIK INTÉZETBE, HA ELMONDJA AZ IGAZAT.
2014. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mialatt ott laktam többször is előfordult hogy a nevelőapja bement hozzá fürdés közebn és mikor az anyja megkérdezte hogy mit csinálnak azt felelte hogy b*szunk. Illetve a nadrágjába nyúlkál meg a melleit fogdossa. Olyanról is tudok hogy megparancsolta neki hogy úgy ülljön fel a nyakába hogy a nemiszerve az ő arcánál legyen.
2014. júl. 29. 18:42
 8/13 A kérdező kommentje:
Bízik bennem csak nagyon szereti az anyját ( aki nem tesz érte semmit) aki meg lebeszéli róla.
2014. júl. 29. 18:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Ki neked a lány?
2014. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
barátnőm
2014. júl. 29. 18:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!