Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeséget csináltam?

Ola Ola kérdése:

Hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Nagyon bonyolult a sztori de a lényeg annyi hogy anyukám és apukám elvált és eddig mindig ugy volt hogy hol összejöttek utána hol szétmentek. De nagyon szeretem mindkettőtnamost külön mentek 2 éve és anyukámnak lett egy barátja aki miatt cigizini kezdett meg velem már egyáltalán nem foglalkozik multkor közölte velem hogy ő már nem jön velem nyaralni mert hogy 17 éves elmultam és ő már a barátjával meg a kisfiával megy. Na erre nagyon ideges lettem itt volt az pont hogy elegem lett ebből apasiból és kitaláltam azt hogy perverz hajlamai vannak felém pl. amikor multkor nálunk aludt akkor nézte ahogyan öltözöm stb. és ezt elmondtam apunak aki szintén kiakadt éső beszélni fog anyával holnap. és nemérdekel hogy hazudtam én már próbáltam vele beszélni hogy szakitson abarátjával mert rossz fele viszi, de semmi. Ha ez nem jön be akkor apához költözöm és engem a büdös életben nem lát többet:)

17/L


2014. aug. 5. 23:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%

Nezd meg a Vadaszat c. dan filmet. Pont az ilyen kis hazugsagrol szol, hogy hogyan teszi tonkre egy ember eletet. Vagy a Vegzetes hazugsag c. amerikai filmet.


Pedofilizmust vagy zaklatast hazudni nagyon komoly, es az illeto akar le sem mlshatja tobbet magarol, es tonkremehet az elete.


Azert, mert te 17 evesen elvarod, hogy meg mindig te legyel az elso anyukad eleteben, holott te rovidesen elkoltozol, o meg maradjon egyedul?

2014. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Hát ha már itt tartunk akkor tényleg voltak kisebb jelek amik arra utaltak hogy figyelt de nemvagyok benne biztos ezért nem is mondtam soha. De jelenleg jobb ötletem ninc shogy hagyja békén anyumat mert csak a szexre kell neki meg hogy kifizze a hiteljét. És anya ennél értékesebb ember nem ilyet érdemel és legbelül ezt ő is tudja csak eldobja magátol a 17 éves lányát egy életre
2014. aug. 5. 23:19
 3/38 anonim ***** válasza:
86%

Te mit szolnal, ha anyukad szeretne eldonteni, hogy kivel jarj?

Na kb ennyire van jogod beleszolni, hogy o kivel legyen egyutt.

2014. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
85%

Anyukád lehet, hogy hülye, de te egy mérhetetlenül önző liba vagy! Az Ő élete!!! Tanácsot adhadsz, aztán vagy elfogadja vagy NEM (huu ilyen is van!). De hogy te hazudozással kényszerítsd az akaratodra... Egy drámát kereső, túlfűtött hülye liba vagy! Nagyon remélem,

-hogy a kérdés kamu vagy

- Per lesz a végén belőle és kiderül, hogy rágalmaztál!

2014. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 tetro ***** válasza:
85%
Aztán ha vadászatot megnézted, akkor jöhet a vágy és vezeklés. Hátha tanulsz a filmekből, és nem kell hogy élet tanítson majd jó nagy pofonokkal.
2014. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
97%
Szerezz magadnak egy pasit, kisanyám, ez a te bajod, nem az, hogy anyudnak van, hanem, hogy neked nincs. Irigy kis dög vagy. És szemét is. Jót tenne egy atyai/anyai pofon, nem anyud megy rossz irányba, hanem te, de nagyon is. Mielőtt hülyeséget hazudsz, nézz is utána, mivel jár, ha kiderül. Megtetted? És ha anyud megtudja, meg is értem, ha ő nem akar látni soha többet és elzavar apádhoz.
2014. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
persze féltékeny vagyok anyámra, valószinű. Mint már mondtam az idegesít hogy ez a pasi elveszi az anyám eszét teljesen. Multkor részegen jött haza, úgy hogy a pasija haza sem kisérte. És lehet hogy ez valakinél megszokott de az én családomban nem, és előzőnek üzenem van barátom másfél éve:)
2014. aug. 5. 23:43
 8/38 tetro ***** válasza:
97%
és a rágalmazás is megszokott a családban?
2014. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%

Igen, hulyeseget csinaltal. Legrosaszabb esetben elcseszted negy ember eletet, legjobban csak a sajatodat.

Ugyanis az oke, hogy az ember 17 evesen ugy gondolja, hogy az oke, ha a anyja "a budos eletben nem latja tobbe", de majd amikor elmulik a yolo korszak, akkor azert rajon, hogy milyen jo is (lett volna) ha az embernek stabil kapcsolata van az oseivel.


Viszont, elmagyaraznad, hogy hogy sikerult azt elerned, hogy a kerdes elejen a "nagyon szeretem mindketujuket" volt, a vegen meg egy pasi miatt lemondanal arrol, hogy lasd a nagyon szeretett anyadat?

2014. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
25%

17 éves, na és? akkor is az anyja marad, az meg nem állapot ha az anyja le se szarja.

szerintem költözz faterodhoz, nézd meg mit tesz anyukád.

2014. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!