Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért gondolja hogy...

Sok nő miért gondolja hogy megváltoztat egy "rossz" fíút és majd minden úgy lesz ahogy elképzelik? Miért nem értik meg hogy kutyábóól nem lesz szalonna csak max ideig óráig?

Figyelt kérdés
Saját ismertségi körömből látok ilyet,a srác egy drogos,piálós,minden hülyeségben benne van 30 éves kora ellenére is,tény ennek ellénére dolgozik,de habzsolja a nőket,iszik,drogozik stb stb.A csaj oda van érte,azt gondolja majd ő megváltoztatja.Aki 30 éves koráig nem nőtt ki ebből,az már nem is fog én így gondolom.Vagy lehett ideig óráig megváltozik de bármikor bekattanhat nála valami.Szerintetek miért érdemes egy nőnek ilyen emberekre pocsékolni az időt,miközben csak az idejét húzza vele és csak önámítás amit csinál?
2014. aug. 8. 08:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Józan ésszel nem érdemes.De aki szerelmes az se lát se hall.majd ha elmúlik a rózsaszín ködöcske felébred.addig nem.
2014. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
A túltengő anyai (gondozási) ösztönnel rendelkező, kissé álmodozó nőknél tapasztalni ilyet. Elsősorban az érzelmeikre hallgatnak és délre teszik a racionalitást. De hát ilyenek. Ebből csak ritkán lehet kitörni, talán ha közben találkozik megfelelő partnerrel.
2014. aug. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
Én ismerek ilyet nőben is, minden pasiját csalta, drog,pia, (cigi valamiért nem) és 34 éves korában megváltozott, hűséges lett, mindent letett, de addig nagyon sok ember kapcsolatát tette tönkre. De ez nagyon ritka, hogy valaki 360 fokot változzon.
2014. aug. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Önértékelési probléma okozza
2014. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó, bocs de nem bírtam ki :)


Ha valaki 360 fokos fordulatot vesz, akkor ugyanott van, ahonnan elindult :D

2014. aug. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
:D
2014. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

Azért, mert akit meg tud változtatni, az valójában olyan gyenge ember, hogy kiterjeszthető rá a hatalma. A szerető angyalka és jókislány képében és nevében valójában a másikat bicskával akarja olyanná farigcsálni, amilyenné ő akarja - mert olyannak, amilyen nem fogadja el. Ez nem önértékelési -, hanem jóval komolyabb probléma. Az elfogadás teljes hiánya (az ilyen nőkből lesz a legrosszabb anya).


Ps: Senkit sem lehet megváltoztatni, csak max. hatni rá, nevelni, segíteni neki változni - ha ő maga is akarja.

2014. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sokan megváltoznak, legtöbbször azért, mert sikerül felnőni és célt találni maguknak, de olyat egyet sem tudok, aki úgy változott volna meg, hogy már mellette volt a lány, aki elfogadta, megszerette olyannak, amilyen és ezek után véglegesen megváltozott volna a jó irányba.
2014. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekes körben mozogsz.

Én csak két ilyet ismerek. Az egyikük tipikus társfüggő, anyaskodik felette, ápolgatja ha másnapos, de megveszi otthonra a napi két flakon kannást.

Amikor a pasi le akart szokni a piarol, a nő majdnem belebetegedett. Mióta kirepült a gyerek, már ketten isznak. Ráadásul a nő aagresszív részeg ordít, sziddja a pasit, féltékenykedik.

A másik meg imád panaszkodni. Mindig alkoholistákkal és jó pár drogossal jött össze, aztán úton útfélen sírt mindenkinek, hogy micsoda egy szemét a pasi, mert ordít vele, üti veri, aztán megcsalja elhagyja, nincs egy normális pasi se...

Egyszer ez a csaj összejött unokatesómmal. Fél év után megcsalta egy kokóssal, mert unalmasnak találta. Pedig a srác egy hónap után átköltözött, eltartotta, jóban volt a gyermekeivel, egy rossz szava nem lehetett rá.

Aztán összejött a kokóssal, szült neki még három gyereket, a pasija meg még terhesen is kizavarta a főútra prostinak.


Nekik ez kell! Megvolt az esélyük, de ők maguk se normálisak.

2014. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kilences vagyok.

Úgy értettem a fura kört, hogy félreértettem amit írtál. Úgy ertelmeztem hogy sok ilyet ismersz.

Bocsi

2014. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!