Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz lehet, hogy van olyan...

Az igaz lehet, hogy van olyan feleség aki annyira szereti a férjét hogy "megengedi" neki hogy néha más nőkkel is szexeljen miközben köztük is működik a szex?

Figyelt kérdés
Én ezt nem tudom megérteni hogy egy nő hogyan és miért megy egy ilyen helyzetbe bele?Egyszerűen nem hiszem el hogy szerethet valaki valakit annyira,hogy megengedje hogy más nőkkel bujálkodjon,pláne úgy hogy a szex is működik köztük.Mi erre a magyarázat?
2014. aug. 8. 12:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%

Nem...

Csak azért mert szereti iylet nem enged meg, ah ez neki nem fér bele az értékrendjébe, ah igen akkor az a házasság meghal előbb utóbb, ha a nyitott kapcsolat neki is fekszik, akkor pedig enm a férfi kedvveért van.

Az eset amit írsz az a teljes megalázkodás, a mindegy mi avn, csak vekem is legyen hozzáállás..házasság bukását jelenti

2014. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
33%
Lehet hogy van ilyen hülye nő aki örül ennek, meg annak is ha a férje egy kis trippert visz haza.
2014. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Ha ez a szerelem, akkor én nagyon utálhatom a páromat. Dehogy engedném, hogy más nőkkel is szexeljen pff.
2014. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%
Az a nő aki ilyesmiibe belemegy, annak simán nincs önbecsülése.
2014. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%
ezt nyitott házasságnak nevezik, de itt a nő is csinálhatja
2014. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Én nem tudom miért csinálja ezt egy nő,ismerek ilyet.Ugyan úgy szexelnek,kívánkák egymást állítólag.Tehát nem szünt meg a testiség köztük.Sőt,rendszeresen szexelnek.

Sokan gondolkodtam ezen,de egyszerűen nem tudok rájönni mi visz rá egy nőt,hogy ő maga felajánlja hogy ha van kedved akkor nyugodtan csináld mással is,csak ne lássam.Miközben rendben van a szexuális életük.Számomra ez nonszensz.

2014. aug. 8. 12:17
 7/27 anonim ***** válasza:
49%

Olyan nő nincs, aki annyira szereti, hogy elengedi. Olyan társfüggő, megalkuvó, a másikat mindenáron megtartani akaró nő van csak, aki efölött hajlandó szemet hunyni, gondolván így meg tudja tartani a tulajdonát.


Nem hiszek abban, hogy egészséges lelkületű nő képes ennyire megalázó helyzetbe hozni magát.

2014. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
42%
Elöb vágnám le a farkát mint hogy ilyenbe belemenjek! Vagy ezzel akarja titkolni azt hogy szeretője van???
2014. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Nem mindenkit érdekel a félrelépés. Ez egyéni habitustól függ. Van aki monogám típus, és van aki nem. Az önbizalomról meg annyit, hogy azoknak van a legkevesebb akik folyamatosan féltékenykednek.
2014. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem szerelem, hanem tarsfugges, es inkabb megengedi, hogy masokkal legyen, csak nehogy elhagyja ot.
2014. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!