Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerek elott szeretkezni...

Gyerek elott szeretkezni meddig lehet?

Figyelt kérdés
Van egy 1 eves kislanyunk, garzonba lakunk, igy eleg nehez ugy szeretkezni, hogy ne legyen jelen. Hagyhat ez valami nyomot benne? Meddig szeretkezhetunk elotte?
2014. aug. 10. 21:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok a téma szakértője, de engem már egy kisbaba jelenléte is zavarna.
2014. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Válaszfal, spanyolfal, térelválasztó, függöny,külön sarok a babának akármi? Hangoskodni meg nem kell. Én nem tudnék egy percig sem a gyerek előtt.
2014. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%

Függöny, vagy csináljatok neki hálófülkét a szekrénnyel.

Amíg ez nem megoldható, addig zuhany alatt.

2014. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de engem egy 1eves baba mar zavarna. Addig nem zavarna mig pici nem tud felulni felallni.
2014. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Fuggonnyel el kell valasztani. De mondjuk ideje lenne mas megoldast talalni a lakhatasra, mert ahogy nyilik az ertelme, egyre kevesbe megoldhato, meg fuggonnyel sem.
2014. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%

A gyerek oldala: 1 éves gyerek tudatalattijába már bőven beleéghet ilyen kép... Sok szexuális trauma vezethető vissza ilyemire, amikor pl. hipnózissal felidézik, hogy mi is okozhatta és kiderül, hogy látta, hallotta a szüleit.

A szülők oldala: 1 éves gyerek már a szülőknek is zavaró tud lenni.

2014. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%
Én nem tudnék. Folyamatosan arra gondolni, hogy mit láthat, mit hallhat, csendben maradni, hogy fel ne ébredjen vagy ne figyeljen oda. Eléggé üldözési mániát okozna egy idő után nálam.
2014. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
40%
Hat mar bocsi de ha tonkre szeretned tenni a kis lelket :( csak nyugodtan. Egy pici sem hûlýě. Lehet hogy emlekezni fog kesobb es szerinted hogy fog neki esni h a szulei az orra elott melegitettetek a kolbaszt es 2 db tojast? :(
2014. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
Én is láttam őket, csak 8 éves körül voltam. Fujjjjj. Nem akarok rá emlékezni.
2014. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%
Akkor sem ha lepontoztok. Nem és nem.
2014. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!