Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem lebukott! Mit higgyek?

A férjem lebukott! Mit higgyek?

Figyelt kérdés

A férjem ült tegnap és láttam hogy van egy karmolás a hátán.

Bevágtam a hisztit, tudtam hogy megcsal, minden jött ment nőt meg néz az utcán, állandóan mondanom kell neki hogy már megint nézed megint nézed, de már úgy csinálja hogy csak a szeme jár és nem a feje.

Megcsalt tudtam hogy be fog következni.

9 hónapos a kislányunk, igen megváltoztam mert az életünkbe is jött egy csoda, akiért annyit de annyit küzdöttünk de most vége mindennek, meg csalt.

Azt mondta csak egyszeri alkalom volt.

Elmondta töviről hegyire hogy munka ügy kapcsán ismerték meg egymást közelebbről. A nő is kapcsolatban van, már több hónapja izzott közöttük a levegő és aztán csak megtörtént, ráadásul az anyósomék házában.


Most fogalmam sincs mit tegyek, elnézést kért, persze az orrom alá dörzsölte hogy miattam is volt, az állandó bizalmatlanság.


Egyébként én 36 éves vagyok a párom 32 a nő pedig 22


2014. aug. 12. 09:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
persze az orrom alá dörzsölte hogy miattam is volt, - kalap, kabát neki!
2014. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
33%

"Bevágtam a hisztit, tudtam hogy megcsal, minden jött ment nőt meg néz az utcán, állandóan mondanom kell neki "

"Megcsalt tudtam hogy be fog következni. "


Hat... most erre mit mondjak, ezek utan nem is csodalom.


Csak azt a szegeny kisbabat sajnalom nagyon.

2014. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Hogyan legyek így nyugodt.

Bármikor oda mehet ez a kis furska. Ott ismerték meg egymást a munkahelyen, aztán mivel az anyósomnál is szokott dolgozni a párom, biztosra veszem hogy a nőnek is csinált valamit. Igen mindenkire féltékeny vagyok de ez nem jogos.

Volt okom rá.

2014. aug. 12. 10:04
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Mit higgy ??? Hogy jobb lesz neked nélküle ! Biztos nem maradnék egy ilyen alak mellett ... nehogy már te legyél a hibás ! Bizalmatlan voltál ? Volt is rá okod ... !
2014. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%

Én nem hiszem el, hogy ezeket hàzassàg elõtt nem lehet tudni. Ezért nem magyaràzhatja meg nekem senki, hogy 1-2 éven belüli hàzassàg hú de lehet kiràly. Leàllnak a nõk a farokvezérelt àllati ösztön egyedekkel ( mett bizony vannak emberi férfiak is...) aztàn ha a legyet is röptében akkor sìrnak.

Lehet neki viszlàtot mondani. Szerintem a hivatàsosokat is ismerheti elég szépen.

Na meg anyòs hàzàban.., a kérdés szerintem jò kis történet most, de amúgy megtörténhet, akkor is egyértelmû a vége.

2014. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Autószerelő is és ott van a műhely. Simán felvihette a lakásba ahogy elmondta mivel anyós após dolgozik, de hogyan bízzak meg ezek után benne?????? Tönkre fogok menni nincs türelmem ideges vagyok.
2014. aug. 12. 10:13
 7/29 A kérdező kommentje:
DE féltékeny voltam azelőttis de nem ennyire, annyira elment az önbizalmam szülés után. Ráadásul nagyon féltem a kislányt, nem merem senkire hagyni és nincs közös program nincs egy rózsa nincs semmi sem.
2014. aug. 12. 10:15
 8/29 anonim ***** válasza:
15%

ezek után nem csodálom h félre ment

házisárkányos lettél

ez minden amúgy normális pasit elriaszt

2014. aug. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem meg próbáljatok kibékülni.

Egy olyan nő mellett, aki állandóan bizalmatlan, és még azt se hagyja szó nélkül, hogy a férje MEGNÉZZEN más nőket, az sem helyes dolog. Végülis neked is jogod van más férfiakat, nőket megnézned, nem?

Nyilván nem volt helyes részéről hogy megcsalt téged.

De ha egy picit lazábban kezelnéd a dolgokat, nem szólnál neki be állandóan a nézelődés miatt, mindhármótoknak jobb lenne. Bízd rá többször a gyerkőcöt, törődj magaddal többet (sport, smink, csini rucik) és mosolyogj.

A férjed nem fogja máshol keresni a boldogságot ha egy mosolygós, csinos feleség várja otthon a kislányukkal együtt.

Remélem sikerül átbeszélnetek, és nem lesz válás a vége.

2014. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%

váljatok el

komolyan

jobb mindkettőtöknek


te elejétől fogva nem bízol benne és megőrjíted

nem mondom, hogy te kergetted a nőhöz, de ha valaki állandóan b...sztatna, lehet én is ezt tenném


váljatok! kérlek, a gyerek kedvéért!

2014. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!