Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok akik dolgoznak,...

Fiatal lányok akik dolgoznak, de otthon laknak! A betétet/tampont ti veszitek meg saját keresetből, vagy anyukátok megveszi kettőtöknek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megjön, akkor inkább ő megy boltba (míg én csendesen haldoklom otthon :)) és kifizeti, az árát meg nem kéri el. Ez amúgy már tényleg olyan kis tétel, hogy szerintem felesleges számolgatni.
2014. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az veszi meg amelyikünk épp boltba megy. Nem jegyezzük fel, de úgy nagyjából felesbe szoktuk fizetni. Nem szorulnak rá hogy beleadjak rezsibe miegymásba, de gyakran én vásárolok be vagy fizetek, itt-ott.
2014. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Amíg otthon laktam, az vette, akinek épp eszébe jutott. Volt, hogy mindketten vettünk, és volt, hogy mindketten elfelejtettük. :D

Mióta külön vagyok, azóta akkor veszek, ha akciós, függetlenül attól, hogy mennyi van a szekrényben.

2014. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
En magamnak vettem, mikortol diakmunkazni kezdtem. Bar muszaj volt, mert anyam eldugott mindenfele ilyen dolgot a szekrenyebe: fultisztitopalcat, sampont, balzsamot stb. Ha kertem, adott, de ki volt szamolva, mibol mennyit hasznalhatok.
2014. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha épp drogériában vásárolunk és kell, veszünk. Anyukámnak mondjuk már nem kell ilyesmi. Ha épp szükségem van rá és nincs otthon meg nem megyünk együtt ilyen helyre, akkor beszaladok és veszek. Azon a havi pár száz forinton nem lesz vita. :D
2014. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!