Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anya megcsalja apát!

Mit tegyek? Anya megcsalja apát!

Figyelt kérdés
Ma elmentem a mamámhoz,hogy segítsek neki,mivel mozgássérült.Sajnos anyámmal gyülőlik egymást!Anyós-meny kapcsolat,úgye..Mentem hazafelé aztán,mikor végeztem.Már majd nem mentem be az ajtón,de nyögéseket hallottam.Azt hittem,hogy anyát bántják,ezért elővettem a bors sparem és bementem.A földön ruhák hevertek.Beljebb mentem és félig benéztem a nappaliba.Ott a kanapén ,,etyepetyézett" a saját anyám valaki mással.Halkan kimentem a házból és bögtem.10 perc múlva elment a férfi,én pedig bementem a házba.Amikor beléptem rend volt és anyám fel volt öltözve.Tiszta ideg voltam!Felmentem a lépcsőn és a szobámban ott volt a húgom,aki gépezett.Kialadtam,hogy ő is itt volt.Ő még 5 éves és ha meglátta volna,mit művel az anyja!Szerintetek mit tegyek??!
2014. aug. 27. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Semmit. Ez a felnőttek dolga. Te sem szeretnéd, hogy a szüleid beleavatkozzanak a te magánéletedbe, te se avatkozz bele az övékbe.
2014. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Beszélj anyukáddal, mondd el neki hogy tudsz a dologról..
2014. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Hogy mit tegyél? Tanulj meg írni, mielőtt a következő kamukérdésedet kiírod, mert a pocsék helyesírásod mindig lebuktat.
2014. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez most komoly? Anyád nem lehet annyira hülye, hogy ilyen körülmények között csalja apádat. Bármikor megláthatta volna a tesód, illetve nyilván azt is tudta, hogy te is abban az időben jössz haza. Lehet, hogy az sem érdekli ha lebukik?
2014. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamu.
2014. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Én a helyedbe berontottam volna és lefújtam volna őket.


Tudom milyen az amikor az egyik szülő csalja a másikat és a gyerek sínyli meg. Tapasztalat faterom is megcsinálta. Tudom milyen rossz mintha kitépnék a szívedet(hülyén hangzik , de én amikor rájöttem vagy olvastam valami olyat akkor mintha kiesett volna a föld a lábam alól). Mondd el anyudnak . Szerintem ne tartsd magadban az érzéseket ,mert évekig gyűlik és utána csak rosszabb lesz. Részvét és kitartás ;) :) :/

2014. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

nem tudom mit tegyél

mit fogsz tenni?

2014. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem nagyon tudsz mit tenni. Idővel minden kapcsolatban elkerülhetetlen az, hogy megcsalás történjen, ez van, ezt el kell fogadni.
2014. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

1.: szólj anyádnak, hogy tudsz a dologról.

2.:ha nem reagál (nem bánja meg) akkor szólj apádnak is.

3.: ez valóban kamu kérdés, miért csalta volna meg ha a gyereke otthon van, és te is otthon leszel.

Nem baj kérdező, talán máskor sikerül átverned.

2014. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5 evesen nem engednem gepezni.
2014. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!