Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fukar élettársal van értelme...

Fukar élettársal van értelme együtt maradni?

Figyelt kérdés

Van egy kislányunk. Neki van saját lakása, saját autója és van egy közös autónk. Eddig mindig azt hajtotta, hogy ez mind az övé, ki vagyok én itt az ő lakásában stb. Nemrég kitalálta, hogy eladja az autóját, viszont tegnap kitalálta, hogy ő a közös autót is eladja és vesz egy jobbat a kettő árából. Erre én megmondtam, hogy semmiképp és azóta nem szól hozzám.

Lehet, hogy ki akar semmizni? Ennyire fukar lenne? Ea van értelme vele maradnom, ha folyton csak a bántást kapom?

26/N


2014. szept. 2. 08:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nem egyértelmű utolsó."

Javítom magam, először írtam jól, teljesen egyértelmű a helyzet. A közös vagyon elemei közé tartozik az öröklésen és ajándékozáson kívül ingyen szerzett vagyontárgy. Tehát az ajándék NEM a közös vagyon része. Tök mindegy, hogy elvette-e a kérdezőt a párja, vagy sem, a lakás akkor sem lenne soha még csak részben sem az övé, kivétel, ha felét átíratja a nevére, de ez a veszély nem fenyeget.

2014. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
2014. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
tipikus pasi aki sose nött fel igazán
2014. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!