Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, ti milyen gyakran...

Feleségek, ti milyen gyakran találkoztok a legjobb barátnőtökkel/barátnőitekkel?

Figyelt kérdés
Nekem egy legjobb baràtnőm van, vele màr régóta ismerjük egymàst. Régebben azért többet talàlkoztunk, de nyàr óta kevesebbet, mióta férjhez mentem, mivel a férjemmel nem sokat tudunk együtt lenni, mert ő későn végez, nekem meg koràn kell feküdnöm, mert hajnalba jàrok dolgozni, így próbàlunk többet együtt lenni. A baràtnőmmel 3-4 hetente szoktunk talàlkozni, jókat beszélgetünk. Csak ez meg néha olyan kínosnak érzem, hogy igazàból ő keres engem többet, mert neki nincs kötöttsége, éppen nincs senkije. Csak én meg nem szeretném , hogy ez így hülyén jöjjón ki, mert régebben is volt, hogy megsértődött, hogy a pàrommal voltam inkàbb és emiatt lemondtama talit.
2014. okt. 15. 20:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nàlatok ez hogy van?
2014. okt. 15. 20:17
 2/11 anonim ***** válasza:
Havonta 2-3-szor, a 3 már jónak számít.
2014. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én 4 legjobb barátnőm 4 különböző városban él.Szóval nagyon ritkán tudunk találkozni.Sajnos messze sodort minket azélet egymástól.
2014. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem most nincs már ilyen barátnő legalább 15 éve. Nem érzem szükségét, a család leköt.
2014. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
pontosan ugy vagyok vele, mint az elözö válaszolo. nincs ilyen barátnöm, én sem érzem szükségét, a férjemnek sincs -legjobb barátja, akikkel összejárna. egy barátnöm van, vele évente 2-3szor találkozok.
2014. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nem..,

Egyre ritkábban is bezsélünk, emr annyira más fele vagyunk, mind munkában, életben, és a térképen is, nagyon hiányzik, 2-3 havonta találkozunk csak

2014. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mivel most külföldön dolgozik, személyesen szinte egyáltalán nem és mivel amúgy is messzebb kerültünk egymástól, ha itthon van, is ritkán. Ebből nincs sértődés, hiszen azért nem találkozunk gyakrabban, mert nincs rá annyi lehetőség, mint régen.


Az természetes, hogy inkább a párod az első, de úgy gondolom, hogy ha már meg van beszélve a tali a barátnővel, én csak nyomós indokkal mondanám le.

2014. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2 hetente 1-szer, 2 legjobb barátnőm van, velük felváltva.
2014. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer, mert viszonylag messze lakunk egymástól és ilyenkor vagy ő vagy én utazom hozzá. Nálunk ő keres többször, jobban ráér időben mint én. Igazából mindennap beszélünk telefonon. :)
2014. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi négyen vagyunk barátnők, egy nagy városban lakunk, de mivel mindenkinek van családja, gyerekei, változatos munkaidő, így csak kb. évszakonként 1-szer jön össze olyan találkozó, ahol mind ott vagyunk.
2014. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!