Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a lányom...

Mit tegyek, ha a lányom szerencsejáték (pontosabban lottó) függő?

Figyelt kérdés

20 éves lányom mindenáron megakarja nyerni a főnyereményt a 6-oson, vagy az 5-ösön. Minden hétvégén felad minimum egy-egy mezőset. Volt, hogy az utolsó pénzén is feladta a lottót.


Az utóbbi hetekben ráállt arra, hogy 6 mezős 6-ost ad fel és mindig pályázik, hogy bekerüljön számhúzónak, hogy pénzt kaphasson.


Nem mellesleg dolgozik is, nem csak erre alapozik.



2014. okt. 16. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Óóóó sajnos tanáccsal nem tudok válaszolni, magam is ezzel küzdök. Egyre több lottót veszek, pedig dolgozok én is, gyűjtögetek amennyire csak tudok, de így is olyan kilátástalannak érzem a jövőmet. Annyira szeretném, ha a családomnak is jobb lenne, nem kellene többet dolgozni a szüleimnek, de fizetésből esélyem nincs támogatni őket, ezért lányodhoz hasonlóan eldöntöttem, hogy már pedig én "megnyerem" a főnyereményt.

Nem is az elgondolással volt bajom, hanem egyre többet költök rá, és emiatt egyre kevesebbet teszek félre.

Érzem, hogy ez így nem jó, de ha nem veszek lottót, akkor máris úgy érzem, hogy esélyt sem adtam magunknak.

Szóval, ha jönnek jó tanácsok, az nekem is jól jönne.

2014. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 csabika1971 ***** válasza:
59%

Míg nem kóros addig hagyd. Ha már ez befolyásolja az életminőségeteket akkor aggodalomra add majd okot. Addig szerintem nem.

Mert szerencsés esetben előbb-utóbb nyer, ha meg nem akkor majd idővel úgy is kiábrándul.

Csak arra figyelj, hogy ne vigye túlzásba, és kész.

2014. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A lottóhúzás után mindig morgolódik, ha nem nyert.


Megkérdeztem, hogy mit szeretne a pénzzel csinálni. Azt mondta, hogy venne lakást (albérletben lakunk) nekem meg a férjemnek, meg magának is egyet. Segítene a nagyszüleinek is. Sajnos ő is kevés pénzt keres, ezért abból nem futja mindenre.

2014. okt. 16. 14:42
 4/9 csabika1971 ***** válasza:
100%

Hát igen ebben a sz'r magyar gazdasági helyzetben sokan a szerencsejátékban látják a kiutat. Pedig nagyon keveseknek adatik meg, hogy tényleg mentsvárat jelentsen.

Bizonyos szempontból még őrülhetsz is, hogy így költi el a pénzét mint esetleg bánatában elinná (mert erre is tudnék példát mondani).

2014. okt. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon nagy trutyiban vagyunk, de tényleg, ez mellékes. A lányom is annyira el van keseredve, hogy külföldre készül kimenni. Gondolom nem kell részleteznem, hogy Szabolcs-Szatmár Bereg Megyében élünk...
2014. okt. 16. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a lottó mellett be tudja osztani a pénzét a szükségleteire, akkor nem olyan nagy baj. Egyszer hátha tényleg bejön, ha már egy kisebb nyeremény összejön, az is több, mint a havi fizetés.
2014. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
Elég egyett feladni! Hiába ad fel 8-10-et,semmivel nem nőveli az esélyeit,matematika. Olvasstas vele a neten,játékfüggőkről,hova jutottak stb....
2014. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ezert kellett volna inkabb iskolaba jarni, akkor tudna, hogy ez mennyire hiabavalo. Ja es akkor nem keves penzt keresne, es nem a lotto fonyeremeny lenne az egyetlen remenysege az eletben.
2014. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Hébe-hóba én is fel szoktam adni egy lottószelvényt.

Oszt akkor mi van?

2014. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!