Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megtalálni az...

Hogyan tudom megtalálni az édesanyámat. Milyen szervvel vegyem fel a kapcsolatot? Vagy hogyan nyomozzak? Merre induljak el?

Figyelt kérdés
Remélem tudtok segíteni.35 éves vagyok. A szüleim elváltak, amikor 8 hónapos voltam. A bíróság az apának ítélt. Nem sok információm van,még csak azt sem tudom, mikor született. Tudom a nevét, de általános neve van, amiből sok van Magyarországon.Illetve tudom, hogy 1990.-ben hol lakott. Na ennyi az infóm róla.

2014. okt. 21. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha tudnád esetleg a születési idejét, akkor a tb -ben esetleg tudnak róla többet, mivel azt a tb számot egyedileg generáják a születési dátumból és mindig ugyanaz. Akkor ha megvan, az alapján megtalálhatod a munaadót aki tudhatja a címet. Az más kérdés hogy ezekhez az adatokhoz nehéz hozzájutni.
2014. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán ennyi adat is elég, itt olvasd el, hátha:

[link]


(a weboldal illetősége nem érdekes, ezt találtam.)

2014. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Népességnyilvántartó a barátod... kitöltöd a megfelelő papírt, ők megkeresik, és megadják neki a te elérhetőségeidet. 3500 Ft.
2014. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
A népességnyilvántartó a KEKKH, és a Balázs Béla utcában van.
2014. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, népességnyilvántartó. De édesapád miért nem árulja el?

Ő biztos akar találkozni veled? Miért nem tette eddig is?

Semmit nem tudsz róla?

2014. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az eddigi válaszokat. Szóval bemegyek, elmondom, hogy Szabó Zsuzsának hívják..és hogy 90-be Itt meg itt lakott, a lánya vagyok, meg szeretném találni...:)
2014. okt. 21. 18:07
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az apám amíg még jó állapotban volt, nem beszélt az anyámról...vagy ha igen akkor is csak szidalmazta..én meg inkább nem kérdezősködtem. Mostanra már ha tudná sem bír nekem ebben segíteni mert a harmadik stroke-on van túl..nehezen beszél, és olyan mint egy 6 éves gyerek..De az én tudomásom szerint soha nem beszéltek egymással a válást követően..van egy bátyám is(annak is csak a nevét tudom) őt elvitte az anyám, én maradtam apámnál..elfeleztek minket..nem volt gyerektartás sem emiatt, mi nem látogattuk őket, ők nem jöttek soha hozzánk...Egy pár éve motoszkál a fejemben, hogy csak nem szeretnék úgy megöregedni, meghalni, hogy egyszer sem látom a szülő anyámat.
2014. okt. 21. 18:13
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

:) Ez nagyon sajnálatos, hogy még rátok sem voltak tekintettel, és szétszakítottak benneteket.

Keresd meg mindenképpen. Szerintem az már biztos pont, h x időben, x címen x nevű ember lakott. Így be lehet nagy valószínűséggel azonosítani.

2014. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Hat, sok remenyt ne fuzz hozza.... Milyen anya az, aki nem kivancsi a gyerekere????
2014. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet, hogy kíváncsi volt rám..de így állapodtak meg..apám is csak azt hajtogatja: Volt egy megállapodás..
2014. okt. 21. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!