Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok aki ahhoz...

Csak én vagyok aki ahhoz ragaszkodik, hogy a család együtt reggelizen, ebédeljen, vacsorázon mikor apa is itthon van és nincs ovi se?! Párom azt mondja ez csak az én hülyeségem mert ők sose ettek együtt. Én meg ehhez voltam szokva és így tanítottak!

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 17:24
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
36%

Nálunk ez eleve nem menne, mert reggel mindenki máskor indul, ebböl következöen máskor is tud rggelizni.


Délben mindenki munkahelyen, iskolában van, ezért kiesik.


Este elvileg együtt vacsorázunk, de ha valakinek dolga van, akkor nem KELL odajönnie.

2014. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
48%

Nalunk csak szenteste volt kozos kajalas. Maskor soha! En utalok masok elott enni, raadasul magamra fozok, igy hiaba ennenek a többiek, en sose leszek kesz addigra.:D

Meg nehogymar tok ehesen arra kelljen varni, hogy x csaladtag hazaerjen. En olyan idegbeteg vagyok ehesen, ne akarja senki, hogy akar 10 percet is varjak...


Nalunk is eroltette anya regen, de inkabb nem ettem semmit..

2014. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

En sem irtam , hogy kell az egyutt eves minden egyes napszakban. De vannak bizonyitott elonyei.

Ennyi, de nekem mindegy, engem az se zavar, ha soha nem ultok egy asztalhoz senkivel. :D

De pontozzatok!

2014. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem az rendben van, hogy ha főtt étel van, akkor együtt eszik a család, mert az adott időpontban készül el, melegen és frissen jó. Meg persze jó együtt is enni.


De mondjuk reggelente rosszul lennék ha együtt kéne ennem másokkal, én még csak később leszek éhes, előbb kávézom, majd egy-másfél órával később eszek valamit. Olyankor bamba is vagyok, beszélgetni se szeretek.


Vacsora meg ahogy jön, ha akkor is meleg kaja van, akkor próbálom egyszerre időzíteni hogy mindenkinek jó legyen, ha csak szendvics, akkor mindenki eszik amikor jól esik.

2014. okt. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
22%
Milyen erzelmileg es ertelmileg szegenyek jarnak ide, akiknek faj ha valakinek osszetarto, normalis csaladja van akikkel egyutt leul es ebedel.. :-)Nyomkodjatok csak a piros kezeket es eljetek ki itt a flusztracioitokat, gyoke*ek... komolyan szanalmas emberek vagytok! kinek inge vegye csak magara!!;)
2014. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem, hogy miért az lenne az összetartás, hogy együtt tömitek a fejeteket... akinek ezen múlik, hogy a család összetart e, az elég szánalmas.
2014. okt. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
73%
Apád a férjed???
2014. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!