Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom...

Mit tegyek, hogy a párom elfelejtse végre a volt élettársát?

Figyelt kérdés
Párom volt párja nyolc évvel ezelőtg autóbalesetben meghalt. Hiába van a párom most velem, mindig az a nő jár a fejében. Ma is kiment hozzá a temetőbe vitt neki virágot, mécsest. Azt mondja, hogy gyereket szeretne tőlem, akkor miért nem felejti már el végre? A családja is mondta már ezt neki, de ő azt mondja, hogy nem fogja. Mi értelme van így a kapcsolatunknak?
2014. nov. 1. 19:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
Van még lejjebb nő, mint az aki ezt és igy képes leírni?
2014. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%

*Mi értelme van így a kapcsolatunknak?


Semmi.

2014. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 intrepid ***** válasza:
90%
"miért nem felejti már el végre?" Ha az olyan könnyű lenne.
2014. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%

Komolyan egy halottra vagy féltékeny?

Elfelejteni valószínűleg sosem fogja, ez nem olyan, mint egy szakítás.

Sajnos bele kell törődnöd, hogy hiába szeret téged, valahol őt is szereti.

Ha néha visz virágot a sírjára, az még rendjén, gondolom, nem minden áldott nap gubbaszt a temetőben.

Tegnap mellesleg halottak napja volt.

2014. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
48%

Ha Te ezt nem tudod elfogadni, ő pedig még mindig azért a nőért vágyódik (nyugodjon békében), jobb ,ha kilépsz a kapcsolatból, mert így sosem leszel boldog. Egy halottal már nem tudsz versenybe szállni. Tehát vagy elmondod neki őszintén, amit érzel, és talán idővel javul, bár ha 8 év alatt nem javult, nem tudom mikor fog?

Gondold át jól, most lehet úgy érzed Ő az igazi, de ha ez nem oldódik meg, és még gyerekeket is szülsz, rémálommá változtat. Én személyszerint nem bírnám ezt lelkileg.

2014. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

Hát itt benned van hatalmas nagy hiba!!!

Hogy várod azt el tőle, hogy halottak napján még virágot se vigyen a sirjára? Hiszen a párja volt! Ennyit megérdemel.

És hogy mi értelme van a kapcsolatotoknak? Semmi. Kivágnálak mint macskát...

2014. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem itt nem a mécses meg a megemlékezés ami zavarja a kérdezőt. Hanem hogy a párja még mindig a nőt szereti és vele csak beéri.
2014. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
69%

Miért kéne elfelejtenie? Örökre az élete része marad.

Te nem mentél ki a temetőbe a szeretteidhez, akik már nem élnek?????? Ezzel mi a baj?

A kapcsolatotoknak semmi értelme! De nem miatta, hanem miattad!

2014. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Semmit sem dobhatok ki (pl: szekrény, váza, ilyesmik) mert azt az Ildi vette. Csak azt nem tudom, hogy akkor miért van velem. Ma mondtam neki, hogy elmegyek az volt a válasza, hogy szó sem lehet róla.
2014. nov. 1. 20:02
 10/30 anonim ***** válasza:
25%
Mély érzésű férfi lehet, jobbat érdemelne.
2014. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!