Érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Pàrommal 2011 eleje óta vagyunk együtt,ő májusban megcsalt csokolozott egy munkatàrsával.megbocsàtottam neki.2013ban született egy kisfiúnk.most viszont megint megcsalt megint csokolozott egy munkatàrsával.de én is megcsaltam őt.ő megbocsájtott nekem azt mondta szeret, én viszont elutasitó vagyok vele, és àllandóan bàntom.gondolkoztam hogy elkéne mennünk csalàdterápiàra.szerintettek menthető ez a kapcsolat?
2014. nov. 2. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én egy megcsalást nem tudnék megbocsájtani. Hiába nem feküdtek le,a csók az megvolt,Elindult a folyamat. Ha te is és Ő is látjátok a reményt,akkor érdemes lenne elmenni,már csak a gyereketek miatt is. Nem a legjobb példát látja szegény...
2014. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell megbocsájtani a félrelépéseket, mert újabb félrelépésekhez vezet.
2014. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten értelmesek vagytok, gratulálok.
2014. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő 3 év alatt kétszer csalt meg, és te is őt. Ebben a kapcsolatban nincsenek stabil alapok, amire építhetnétek. Akármeddig húzzátok, végül szakítás lesz a vége.
2014. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Azonnal szakítsatok, a gyereket meg adjátok örökbe, hátha máshol jobban jár!
2014. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de ez tiszta ovi. Most az egy dolog, hogy van olyan, akinek a csók megcsalás, de én erre meg azt mondom, hogy ha valakivel, egy felnőtt ember igazán akar csókolózni, akkor abból szex is lesz, vagy ha nem, akkor egy elfojtott vágy. Na ezt kellene tisztázni magatokban, hogy ki mire vágyik, mert ezt a csókolózós témát 15 éves gyerekek szokták játszani, felnőttek nem.
2014. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem egy csalàd se tökéletes..a gyerekkel nagyon is szépen bànnunk..azért mert vannak vitàk nem gondolom hogy örökbe kellene adni..amúgy nagyon szépen köszönöm a vàlaszokat.
2014. nov. 2. 15:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak viták vannak, hanem megcsaltátok egymást. Normális családban ilyen nincs.


Nem tartom menthetőnek azt a kapcsolatot, ahol megcsalás történt.

2014. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden családban vannak gondok, de ameddig ezek olyan szintűek, hogy az ember párja felhajtva felejti a WC ülőkét vagy fáradt házaséletet élni, addig meg lehet oldani őket. Ha már kiugráltok a kapcsolatból másnál keresni a boldogságot, vagy egyszerűen csak szórakozásból, mert hajlamosak vagytok a másik iránti tiszteletet és szeretet akár egy percre is elfelejteni, ott más személyiségbeli összeférhetetlenség van. Rövid idő alatt jutottatok idáig, nálatok a párválasztás volt elkapkodott, nem pedig a kapcsolatban felmerülő átlagos problémákról van szó. A gyerekkel jól bánik, ez jó dolog, de a szülő és a társ nem ugyanaz. A gyereknek ugyanúgy apja marad attól, hogy te már nem vagy a párja. (Valójában már nem vagy a párja, csak még te sem dolgoztad fel. Már nem tudsz bízni benne.)
2014. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!