Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha idegesít a...

Mit tegyek, ha idegesít a párom becézgetése?

Figyelt kérdés

Folyton így hív:

-cica

-hercegnőm

-kicsim

-kincsem

-drága


Ha szólok neki akkor sértve érzi magát. "Mi van, hozzád még kedves szavakkal sem lehet szólni?"

Mit tegyek, ha idegesít?


2014. nov. 10. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
találjatok ki egy saját becenevet amit még el tudsz fogadni...
2014. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Kérd meg szépen, hogy hívjon a neveden. Nem fölcsattanva, meg ráripakodva, hanem egyszerű, közömbös hangon.

Ha meg megsértődik:

"Tudom hogy csak kedves akarsz lenni, de nekem ez rosszul esik. Ha igazán a kedvemben akarsz járni, nevezz úgy ahogyan én kérlek rá."

Ha pedig egy ilyen minimális kompromisszumra sem képes, akkor én azért elgondolkodnék a kapcsolaton.

2014. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem örülj, amíg így hív, és nem házsártos vénasszonynak vagy házisárkánynak.


Bár lehet azon sem ártana elgondolkodni, hogy te milyen hangnemben adod a párod tudtára, hogy nem tetszenek ezek a becézések.

2014. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Hagy ott. Ha a kapcsolat legelején nem tisztáztátok a dolgot, akkor most, amikor már kifejezetten idegesít, hagyd ott. Ezek szerint ő semmit nem vett észre, hogy te mit kedvelsz. Majd mással is így lesz.
2014. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Én páromat is idegesítette, mondjuk ő pasi volt, így vhol meg is értettem. Bár eleinte nekem is rosszul esett. Magyarázd el neki, hogy egyszerűen kirázz tőle a hideg, esetleg alkudj meg vele és mond neki, hogyha mindenáron a kedvedben akar járni akkor mi az amit még szívesen vennél, és ő is szívesen tenné. Talán így kevésbé kapja fel a vizet.
2014. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Ez legyen a legnagyobb problémád, ha egy férfi "kincsem"-nek hív! Majd ne csodálkozz, ha mást kezd el becézgetni.
2014. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
ez baromság. én meg azt vettem észre, hogy ha egy nőt nem lehet becézgetni, akkor azok általában érzelmileg fogyatékosak, és nem tudnak közeledni másokhoz. Ezért is kérdezed meg itt, hogy mit tegyél. pedig nem ez az érdekes, hanem az, hogy miért idegesít.
2014. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Ültesd le és normálisan mondd meg hogy szrul esik zavar, stb. Csak megérti. Nem lehet hogy eddig indulatosan szóltál oda? Mert akkor én is ugy reagálnék min ő.
2014. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Semmi sincs amögött se nő se férfi részéről, hogyha nem szeretik a becézgetést. Egyszerűen van ilyen is, és ezt tudni kell elfogadni, nem pedig többet beletudni, mint ami.
2014. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Teljesen alap, hogy ha Téged idegesít s ezt elmondod neki, határozottan, világosan, akkor tiszteletben tartja a kívánságodat és abbahagyja. Milyen már az, hogy tojik a fejedre, amikor a Te becézésedről van szó?


Bár engem becézgetés még nem zavart (illetve de, elfelejtettem, mert sosem történik már meg: ha a nevemet próbálja valaki becézni, mert az igen rosszul hangzik úgy), én is nevezem szinte bárminek a páromat, de tényleg, ami csak eszembe jut. Ha zavarná, nem tenném, de jól bírja.


Az emberek különbözők, olyan dolgok tudnak valakit komolyan irritálni, ami másnak semmiség vagy kedves. Ha zavarja, hát zavarja. Ő olyan.

2014. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!